Corsair Void Elite Stereo alınır mı?

Framboğaz

Decipat
Daha fazla  
Dün itibarıyla almayı düşündüğüm kulaklıktır kendisi İtopya'da da indirime girmişken atayım envantere diyorum. Sizce nasıldır kullanan arkadaşlar varsa üşenmeden ve hayıflanmadan yazarsa çok makbule geçer. Alınmaya değer mi olduğunu bilmek isterim. :D CORSAIR Void Elite Stereo Siyah Kablolu Gaming Kulaklik | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı modellerinde yazılımı yükleyince dip ses oluyor. Biraz uğraştırıcı bir çözümü var. Bir diğer eksisi de ağır olması. Onun dışında ses ve mikrofon kalitesi üst seviyede.

Bazı modellerinde yazılımı yükleyince dip ses oluyor. Biraz uğraştırıcı bir çözümü var. Bir diğer eksisi de ağır olması. Onun dışında ses ve mikrofon kalitesi üst seviyede.
Kronik bir sorun olduğundan dolayı çözümü varsa uğraşırım problem yok ama çözümünün ne olduğunu biliyorsanız anlatabilirsiniz almadan önce önlem almış olurum.

Ben aldım ama yazılım da nedense görümüyor şu şekilde atayım hatta
1679411005529.png

Yok çıkmadı sadece kulaklığın mikrofonu için kablo çıktı o kadar.

O zaman bu ses kartı olmayan model. Şu anda ses kartlı olanlar 1400'den başlıyor zaten. Memnunsanız çok da dert etmeyin. Ben de şu dip ses sorunuyla uğraşmak istemediğimden yazılımını kurmadan kullanıyorum memnunum.

O zaman bu ses kartı olmayan model. Şu anda ses kartlı olanlar 1400'den başlıyor zaten. Memnunsanız çok da dert etmeyin. Ben de şu dip ses sorunuyla uğraşmak istemediğimden yazılımını kurmadan kullanıyorum memnunum.

Zaten bir sıkıntısı yok sesi cillop gibi iletiyor ses kalitesi de bayağı iyi yalnız iCUE yazılımı olsaymış daha iyi olurmuş kurcalamayı sevdiğim için. :D

Geri
Yukarı