Corsair Void Elite Surround vs Cooler Master MH650

Bütçe
750 tl

MR DORİTOS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yukarıdaki başlıktan da gördüğünüz gibi bu ikisi arasında kararsız kaldım. Daha önceden Cooler Master CH321 alacaktım ama bütçeyi attırıp daha iyisini almaya karar verdim ve bu 2'sinden birisi almaya karar verdim ama bir türlü hangisini alsam diye bayağı kafa yordum, sonra size danışmak geldi aklıma. Sizce hangisini almalıyım benim için bir kulakta beledeyim şeyler şunlar olurdu.
1: Rahat olması çok fazla oyun oynarım.
2: Oyun ve müzik performansı.
3: Ses izalasyonu.
Bu üçü benim için yeterli mikrofon yazmadım. İkisinin de mikrofonunu gayet beğendim. Şimdi hangisini almalıyım size kalmış. Sizin kararınıza göre alacağım. Yardımınız için teşekkür ederim.

Üzgünüm linki koymayı unutmuşum

Son düzenleme:
Cooler Master'ı kullanmadım. Fakat G Pro X, Sennheiser GSP 600, Arctis Pro, Cloud 2, Cloud Alpha S ve Void Elite sahibiyim. Void Elite yazdığım diğer kulaklıklar seviyesinde bir kulaklık ve içlerinde en konforlusu.

MH650'nin bu seviyede olduğunu sanmıyorum. Bu yüzden Void Elite derim ben. Şu ana kadar kullandığım en konforlu kulaklık. G Pro X, Alpha S vs. en fazla 2 saat kafamda tutabiliyorum. Void Elite hem baskı yapmıyor hem de hafif bir kulaklık. Uzun süre boyunca rahatsızlık hissettirmiyor.

Cooler Master'ı kullanmadım. Fakat G PRO X, Sennheiser GSP 600, Arctis Pro, Cloud 2, Cloud Alpha S ve Void Elite sahibiyim. Void Elite yazdığım diğer kulaklıklar seviyesinde bir kulaklık ve içlerinde en konforlusu.

MH650'nin bu seviyede olduğunu sanmıyorum. Bu yüzden Void Elite derim ben. Şu ana kadar kullandığım en konforlu kulaklık. G PRO X, Alpha S vs. en fazla 2 saat kafamda tutabiliyorum. Void Elite hem baskı yapmıyor hem de hafif bir kulaklık. Uzun süre boyunca rahatsızlık hissettirmiyor.

Peki Void Elite tin ses kalitesi nasıldı örneğin müzik dinlerken ya da oyun oynarken

Yeni konular

Geri
Yukarı