Corsair Void Elite Surround vs Corsair HS60 Pro

OrâcIê

Kilopat
Daha fazla  
Yeni bir Gaming kulaklık bakıyorum bu ikisi arasında kaldım, sizce hangisi alınmalı fiyatları çok yakın birbirine. Laptop kullanıcısıyım yani ses kartı olan USB girişli bir model bakıyorum HS60 Pro'da içinden USB adaptörü çıkıyor, Void Elite'de direk USB girişi var. Bu ikisi dışında 650-680 TL civarında başka öneriniz varsa onlara da açığım. Teşekkürler.
Corsair Void Elite Surround Carbon CA-9011205-EU 7.1 Surround Mikrofonlu Kablolu Gaming (Oyuncu) Kulaklık - incehesap.com
Corsair HS60 Pro Surround Karbon CA-9011213-EU 7.1 Surround Mikrofonlu Kablolu Gaming Kulaklık - incehesap.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha 1 hafta önce Void Elite'den yana kullandım seçimimi 🙂 Altta da benim konum var. Ben de çok çakmıyorum kulaklıktan, tavsiye vermeyeyim ama Void Elite'den memnunum.

Ben daha 1 hafta önce Void Elite'den yana kullandım seçimimi 🙂 altta da benim konum var. Ben de çok çakmıyorum kulaklıktan, tavsiye vermeyeyim ama Void Elite'den memnunum.

Yani bu fiyatlar benim bütçem için çok açıkçası bu yüzden aldığıma değsin istiyorum aynı firma, aynı fiyat, 2 farklı kulaklık çok kararsız kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı