Corsair Void Elite Surround vs Corsair Void Elite

Sanalmarketim sitesindeki CA-9011203-EU. Gaming.gen.tr sitesindeki CA-9011205-EU.

Arada ne gibi farklar var bilmiyorum ama.

Corsair 32 empedans, csgo içinde kullanan bir çok oyuncu yayıncı hatta big clan takımı kullanıyor xantares dahil o yüzden corsair bana daha sıcak geliyor. Ama araştıracağım.

Corsair 32 empedans, csgo içinde kullanan bir çok oyuncu yayıncı hatta big clan takımı kullanıyor xantares dahil o yüzden corsair bana daha sıcak geliyor. Ama araştıracağım.
Ya kardeşim, ne alakası var? Empedans yükselince kalite artmıyor. Kullansalar ne olacak? Sende daha kaliteli bir kulaklık olacak işte. Pişman olursun sonra söyleyeyim. Hem Sennheiser bilmiyor musun? Araştır.

Ya kardeşim, ne alakası var? Empedans yükselince kalite artmıyor. Kullansalar ne olacak? Sende daha kaliteli bir kulaklık olacak işte. Pişman olursun sonra söyleyeyim. Hem Sennheiser bilmiyor musun? Araştır.
Kardeşim bağırma sakin :)) valla yorumlar mükemmel bunu alacağım gibi teşekkür ediyorum tavsiyen için
İkisinin farkı yok ama ortak noktası var. İkisi de kötü.
Bunu al indirim bitmeden:
Anakartım msi b350 pro vd plus sıkıntı olmaz değil mi?
Anakart yorumunu bekliyorum, sipariş vereceğim şimdi.

Son düzenleme:
Kardeşim bağırma sakin :)) valla yorumlar mükemmel bunu alacağım gibi teşekkür ediyorum tavsiyen için

Anakartım msi b350 pro vd plus sıkıntı olmaz değil mi?
Bağırmıyorum ben gayet sakinim :d. Sadece daha iyi alternatifler olup da kötü bir seri almanı istemem. Onu denemelisin ama yeterli olması lazım. Kısık veya kötü ses gelirse beni etiketle bir şeyler çözeriz.

Geri
Yukarı