Corsair Void Elite Wireless için iCUE yüklenmeli mi?

B A T U H A N

Hectopat
Makaleler
1
Elime ulaştı. Gerçekten çok hoş ve ses seviyesi yüksek, memnunum. Boştayken çok az bir ses geliyor ama rahatsız etmiyor. Her neyse. Bazı kullanıcılar iCUE yazılımını yükleyince sorun yaşamış cızırtı gibi. Sizce yüklemeli miyim? Korkuyorum açıkcası.

Hiçbir sorun yaşamadım. Gerekli ses ayarlarını düzenlemek için ve RGB ayarlamalarını yapmak için kullanılması gereken bir program. Mesela kulaklığın RGB'si gereksiz yere yanıyor ve bunu kapatmak için bu yazılıma ihtiyaç duyuyoruz. RGB ışıklarını kapatmak kulaklığı kablosuz bir biçimde 4-5 saat ekstra kullanmamıza yarıyor.

Ayrıca Elit sürümü için çok problem yaşayan bir kesim yok. Corsair Void Pro modeli yazılımsal olarak biraz sorun çıkarıyordu o kadar.

Hiçbir sorun yaşamadım. Gerekli ses ayarlarını düzenlemek için ve RGB ayarlamalarını yapmak için kullanılması gereken bir program. Mesela kulaklığın RGB'si gereksiz yere yanıyor ve bunu kapatmak için bu yazılıma ihtiyaç duyuyoruz. RGB ışıklarını kapatmak kulaklığı kablosuz bir biçimde 4-5 saat ekstra kullanmamıza yarıyor.

Ayrıca elit sürümü için çok problem yaşayan bir kesim yok. Corsair Void Pro modeli yazılımsal olarak biraz sorun çıkarıyordu o kadar.

Hocam emin misiniz? Sorun yaşamak istemiyorum pek. Şimdiden teşekkürler içim rahatladı.

Hocam emin misiniz? Sorun yaşamak istemiyorum pek. Şimdiden teşekkürler içim rahatladı.
Bir sorun yaratmayacaktır. Memnun kalmadığınız vakit yazılımı silebilirsiniz. 2020 Ekim ayından beri bu yazılımı bu kulaklık ile kullanıyorum hocam.

Ben ilk aldığımda şarj hızlı bitiyor gibi gösteriyordu. Şu an öyle bir sıkıntı yok PC kapatırken bazen şarjı %60 oluyor. 1 gün çok rahat yetiyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı