Çözüldü Corsair Void Elite'in sol tarafından az ses geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Can Cömertpay

Hectopat
Corsair Void Elite marka kulaklık aldım. İlk aldığımda gayet kullanışlıydı. Aradan belirli bir zaman geçtikten sonra sol taraftan sağa göre çok daha az ses geldiğini fark ettim. Bu yazılımsal bir hata mı yoksa cihazda mı bir problem var? Ses ayarlarından kulaklık ses denge ayarına baktım, ikisi eşit gözüküyor.

Çözüm
Sol tarafındaki hoparlöre parmağımla bastırdım düzeldi. Şaka gibi inanılmaz dandik bir kulaklık almayın tavsiye etmem.
Corsair Void Elite marka kulaklık aldım. İlk aldığımda gayet kullanışlıydı. Aradan belirli bir zaman geçtikten sonra sol taraftan sağa göre çok daha az ses geldiğini fark ettim. Bu yazılımsal bir hata mı yoksa cihazda mı bir problem var? Ses ayarlarından kulaklık ses denge ayarına baktım, ikisi eşit gözüküyor.
Dinlediğin şarkıdan veya kulaklarında bir sorun olabilir. Her şarkıda mı böyle?

Kulaklığı ters giyip hangi tarafın daha az geldiğine bak. Yine sol daha az ise kulaklarından, bu sefer sağ daha az geliyorsa bir problem vardır.

Kral aynı problem bende de vardı ben şöyle çözdüm:
Benim bilgisayarımda sağ altta hoparlör simgesine sağ tık yaptım orada sizde kayıt aygıtı vardır yoksa ses efektine gel.
Sonrasında kayıttan yürüt kısmına gelip kulaklık işitme bölümünün yanında denge yazısı var. Ona tıklayın.
Sonra orada sağ ve sol tarafın düzeyi olacak. Orayı dengelerseniz probleminiz çözülebilir. Benim problemimin çözümü böyle.
Kral aynı problem bende de vardı ben şöyle çözdüm:
Benim bilgisayarımda sağ altta hoparlör simgesine sağ tık yaptım orada sizde kayıt aygıtı vardır yoksa ses efektine gel.
Sonrasında kayıttan yürüt kısmına gelip kulaklık işitme bölümünün yanında denge yazısı var. Ona tıklayın.
Sonra orada sağ ve sol tarafın düzeyi olacak. Orayı dengelerseniz probleminiz çözülebilir. Benim problemimin çözümü böyle.
Bu arada denge kısmı bende 14'e 26 idi. Orayı ortak bir rakama dengele attığım resimdeki gibi.

Dosya Ekleri

• çözüm.PNG
    çözüm.PNG
    16,2 KB · Görüntüleme: 292
  • çözüm1.PNG
    çözüm1.PNG
    8,2 KB · Görüntüleme: 204
  • resim_2021-01-09_100242.png
    resim_2021-01-09_100242.png
    2,7 KB · Görüntüleme: 207
Son düzenleme:

Yeni konular