Corsair VOID PRO RGB Kulaklık Dip Ses Sorunu

Aynen öyle void de dayanılmazdı. Bunda ise soldan tekerleği azcık kısıyorum rahatlıyorum. Sadece boşta iken oluyor zaten fazla takmıyorum. Ama redditte araştırdım ss supporta mail atarsak rma yeniliyormuş. Arctis Pro wireless de bile bu sorun varmış ama ilk çıkan arctis 7 lerde yokmuş.Ben şimdilik uğraşmak istemiyorum bi 2 3 ay içinde değişim talebi oluştururum haberlerişiriz.
hocam kulaklığı kullanırken bi basınç hissettinmi hiç ben 2 gündür zor kullanıyordum bugün bu ayarları etkinleştirince rahatladım bunlar ne işe yarıyor bilgin varmı

Dosya Ekleri

• qq.PNG
    qq.PNG
    8,9 KB · Görüntüleme: 220
hocam kulaklığı kullanırken bi basınç hissettinmi hiç ben 2 gündür zor kullanıyordum bugün bu ayarları etkinleştirince rahatladım bunlar ne işe yarıyor bilgin varmı
Ne işe yarıyor bilmiyorum ama bende de basınç vardı başım ağrıyordu. Ve bunları yapınca gelen dip ses te yarı yarıya azaldı.Sağolasın

Ne işe yarıyor bilmiyorum ama bende de basınç vardı başım ağrıyordu. Ve bunları yapınca gelen dip ses te yarı yarıya azaldı.Sağolasın
Kulaklığı kullanmaya başladıktan sonra kulaklarımda çınlama olmaya başladı bugün KBB' ye gittim bi sıkıntı yok geçici dedi sende bir sıkıntı felan oldumu hocam ?

Evet çınlama bende de oldu 1 haftadır oluyordu geçti. Bazen hiç hışırtı bir şey duymuyorum bazen bir takıyorum kafamdan atasım geliyor.Kafamdan atasım geldiginde hemen spotify dan müzik açıyorum.

Bende de G231 vardı memnundum aslında :).Ama bundan da memnunum ben çünkü DTS 7.1 çok güzel çalışıyor ve PUBG R6 gibi FPS oyunlarında rahat ettim baya. Birde ben o azıcık gelen dip sesi bazen duyuyorum bazen duymuyorum. Birde kablosuz olunca istediğim yere gidiyorum Spotify dan müzik açıp kahve felan yapıyorum.Eskiyip bozulana kadar kullancaz artık yapıcak bir şey yok. Ama bu dip ses ve kulak çınlaması G533 test ettim yoktu. Ama malzeme kalitesi ve tasarım olarak Arctis 7 daha iyi.

Denediğim için söylüyorum bana sorun kulaklıktan ziyade sistemden gibi geliyor. Ses ayarları altında ses cihazına geçiş yapıp, gelişmiş ayarlar altından Low Frequency Protection ayarını açmayı dener misiniz.

Eki Görüntüle 283664
Çözümünü bulamıyoruz başka bir fikriniz varmı ali bey içimde kaldı kulaklığa 700 Türk Lirası verdik :D

Usta gördüğüme göre sende de K55 var bugün benimde elime geçti aynı klavye. Ben PUBG de macro tuşlarına tuş atamak istiyorum nasıl atayacağım ?
Klavyenin üstünde MR tuşu var sağ üstte, ona basıcaksın 1 kez sonra soldaki makro tuşlarından birine basıcaksın ve makronu ayarlıcaksın ve bitirince tekrar MR tuşuna basıcaksın.

Geri
Yukarı