Corsair Void Pro USB vs Void Elite USB

• Konuyu başlatan asdfsdgsdfgdfhfghs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 5B
A

asdfsdgsdfgdfhfghs

Ziyaretçi
Beyler laptopum tamam. Mouse da tamam. Büyük ihtimal Razer DeathAdder Elite V2 alacağım. Çok övülüyor internette 2020'nin her anlamda en iyilerinden biri olduğu söyleniyor bu fare. Her neyse kulaklığım kaldı. Karar verdim Corsair Void alacağım. Corsair Void Pro RGB USB alacaktım fakat şimdi Corsair Void Elite RGB USB çıktı. Daha mı iyi acaba bilen var mı? Arada çok fark yok fiyat olarak. Ama birinde Corsair Void Pro RGB USB'de Premium yazıyor ve 7.1 dolby yazıyor diğerinde ise yani Corsair Void Elite'de sadece 7.1 yazıyor. Premium falan da yazmıyor sizce hangisini almalıyım. Fiyat olarak arada çok fark yok zaten ona takılmayın.

Linkler:
Corsair Gaming Void Pro RGB USB Dolby 7.1 Premium Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA
Corsair Void Elite RGB 7.1 Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA

Son düzenleyen: Moderatör:
7.1 olaylarına fazla takılmamalısınız, bu fiyat bandındaki kulaklıklarda veya ikisi arasında diyim farkedebiliceğiniz kadar fark olmaz.Dolby dedigimiz sistem film izlerken seslerin bir tık daha doygun ve efektif sekilde gelmesini sağlar onun dışında bir meziyeti pek yoktur.Ikisi arasında kaldıysan ve fiyat farkı yoksa 7.1 dolby övülen ve kendini kanıtlamış bir ürün ona yönelin derim.

Corsair Void açıkçası tercih etmezdim.

Kablosuz olsun isterseniz Void'in güncellemiş olan hali HS70 modeline bakabilirsiniz.

USB ses kartlı olarak Cooler Master MH752 modeline bakabilirsiniz Intel® Pentium® 4 İşlemci 630 HT Teknolojisi desteği (2M Önbellek, 3.00 GHz, 800 MHz FSB) Ürün Teknik Özellikleri

Ek olarak birazdaha uygun fiyatlı Hyperx Cloud Alpha modeline bakılabilir Kingston Cloud Alpha Gold Oyuncu Kulaklığı - HX-HSCA-GD/NAP | Trendyol
Neden tercih etmezdiniz çok tercih edilen ve beğenileb bir kulaklık
Corsair Void açıkçası tercih etmezdim.

Kablosuz olsun isterseniz Void'in güncellemiş olan hali HS70 modeline bakabilirsiniz.

USB ses kartlı olarak Cooler Master MH752 modeline bakabilirsiniz Intel® Pentium® 4 İşlemci 630 HT Teknolojisi desteği (2M Önbellek, 3.00 GHz, 800 MHz FSB) Ürün Teknik Özellikleri

Ek olarak birazdaha uygun fiyatlı Hyperx Cloud Alpha modeline bakılabilir Kingston Cloud Alpha Gold Oyuncu Kulaklığı - HX-HSCA-GD/NAP | Trendyol
Neden tercih etmezdin. Çok tercih edilen ve beğenilen bir kulaklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı