Corsair Void ve Void Pro Arasındaki Fark

ALPER622

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Her ikisi de başarılı modeller olsa bile Cloud 2 artık eski sayılabilecek bir model. O sebeple alınmaması gerektiğini düşünüyorum.

Arctis 5'e gelirsek de gerçekten güzel ve rahat bir kulaklık. Oyun performansı gerçekten çok iyi Arctis serisinin. Ancak müzik konusunda pek memnun etmeyebilir sizi her iki model de. Eğer oyun içinse Arctis 5 alınmalı. İyi oyun performansının yanında iyi müzik performansı da istiyorsanız Corsair Void Pro modeline yönelebilirsiniz. Void modellerinin tek eksik yönü yuvarlak olmaması. Onun dışında Arctis serisinden daha başarılıdır.
Peki Corsair Void ile Pro arasında ki farklar neler? Bir de ses izolasyonu iyi mi dışarı ile bağlantımı keser mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Void RGB'yi 1 senedir kullanıyorum ben. 2 3 hafta bir bezle, süngerlerini - etrafını siliyorum. 1 senedir bir sorun çıkarmadı. Kefil olacağım bir kulaklık. :)
Oooo hocam sahip olduğunu söyleseydin ya. Dupstep performansı nasıl? İyi ses kasılabiliyor mu? Dış sesleri yalıtıyor mu, ses izolasyonu iyi mi? 7.1'i iş görüyor mu? Telefonda kullanılabilir mi? Bunlara cevap verirsen cidden çok sevinirim.

Oooo hocam sahip olduğunu söyleseydin ya. Dupstep performansı nasıl? İyi ses kasılabiliyor mu? Dış sesleri yalıtıyor mu, ses izolasyonu iyi mi? 7.1'i iş görüyor mu? Telefonda kullanılabilir mi? Bunlara cevap verirsen cidden çok sevinirim.
  • 7.1 kapalıyken müzikleri güzel veriyor. Ama Dubstep için equalizer ayarı yapmak gerekli. 71.'i açınca sadece kaliteli müziklerde iş görüyor.
  • Dış sesleri yalıtabiliyor.
  • Ses kasılabiliyor. CS'de cidden iyi iş çıkarıyor.
  • Telefonda kullanılamıyor, zira çıkışlı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı