Corsair VS 650 PSU'dan Tiz Ses Gelmesi

TheDarkKnight96

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir sistem topladım benchmark yaptım. PSU hariç diğer bileşenlerde bir sıkıntı gözlemlemedim. PSU'dan oyunlara girdiğimde veya sistem zorlandığında tiz bir ses çıkıyor. Sistemi İstanbul'dan toplatıp kargo ile almıştım. Sadece ekran kartını ben taktım. Ankara'da yaşıyorum. PSU'yu çıkartıp iade edebilir miyim, yoksa değişim gibi bir şey mi uygularlar? Ne yapmamı önerirsiniz?
Güncel

Son düzenleme:
VS serisi kronik cızırtı ve fanından dolayı ses problemli. Normal bir durum. Almadan önce keşke araştırsaydınız. Mümkünse iade edip, öneri için konu açın.
Ben de almıştım uyguna bulup ama daha kullanmadım tam toplamadım sistemi. Öneri ve toplama videolarında da bu seriyi kullanıp öneriyorlar. Madem kronik sorunlu neden öneriliyor?

Ben de almıştım uyguna bulup ama daha kullanmadım tam toplamadım sistemi. Öneri ve toplama videolarında da bu seriyi kullanıp öneriyorlar. Madem kronik sorunlu neden öneriliyor?
Yeni imalatlarda bu sorun ortadan kaldırıldı, o yüzden öneriliyor. Size muhtemelen eski üretim bir PSU denk gelmiş. Rahatsız edici seviyedeyse iade etmeniz yararınıza olur elbette. Ama öbür açıdan da, bir zararı yoktur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı