Corsair VS 650W 80+ Ses Sorunu

LeFeyn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Corsair VS650 80+ PSU aldım yeni. Fakat yük altında cızırtı yapıyor gerçek anlamda bir ses ama. Kulaklık takınca veya monitorden sesi alınca duyulmuyor ama tüm sesleri kısıp dinledim ve yük altında ses geliyor.

Normalde ise gerçekten sessiz. Acaba sisteme bir zararı dokunur mu? Böyle kullanmayı düşünüyorum. Sisteme bir zararı olmazsa geri vermekle falan uğraşmayacağım. Herhangi bir parçaya etkisi zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey olmaz ama ben iade alırdım. O kadar para vermişsiniz, sorunlu model kullanıp sorununa tahammül göstermezdim ben.
Başıma gelen bir olayı anlatayım madem ; sonradan aldığım psu fazla yükte ses gelmeye başladı 1 2 hafta böyle devam etti fan kısmından geliyor diyerek oralı olmadım açıkcası sonra ilerleyen zamanlar da ufaktan ufaktan cızırtı gelmeye başladı elektrik kaçağı gibi bir yerden akım var sanki :) ve bir gün o beklenen an geldi cumartesi günü sabah bilgisayarımı açtım akşam 18:30 sıralarında o meşhur patlama sesi ile irkildim keşke irkilmek ile kalsaydım anakart ve ekran kartım zarar gördü anakart tamir oldu fakat ekran kart sizlere ömür. Burada böyle anlatıyorum ama aradan 4.5 sene geçti.Ozaman tabi bayağı üzülmüştüm umarım sana böyle birşey olmaz. .
Ayrıca para vermişsin gerek yok bence tercih senin
Acaba iade veya değişim işlemini vatan bilgisayar yapar mı yoksa servis şart mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı