Corsair VS450 vs FSP FSP500 vs Aerocool AE-CYLNP500 vs Silverstone 500W

engin123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Bu sabah güç kaynağımın bozulmasından dolayı yeni bir güç kaynağı almaya karar verdim. Aklımda bu modeller var. Bütçem hemen hemen bu ürünlerin fiyatlarının civarında. Sizce hangisini almalıyım ya da sizin farklı önerdiğiniz var mı? Varsa tavsiyelerinizi alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Alabiliyorsanız Zalman Gigamax 550W, bütçem yetmez derseniz de FSP HV PRO derim.
@Samotne Ciasteczka
Zalman bütçemi biraz aşıyor ancak FSP'nin fiyatı iyiymiş. Benim linkini attığım FSP ile bunun farkı nedir yani bu neden daha iyi? PSU'lar hakkında çok bilgim yok o yüzden soruyorum. Aralarında çok fark yoksa HV PRO'yu alacağım.

2018 versiyonu olmasının bir önemi var mı? Çünkü bunu bulabileceğimi sanmıyorum. Ancak ikinci el varsa vardır ama sıfır almak istiyorum uzun süre götürsün.
2017 versiyonun sorunları var. Gri etiketli yani 2018 versiyonunu alın alacaksanız.

2018 versiyonu olmasının bir önemi var mı? Çünkü bunu bulabileceğimi sanmıyorum. Ancak ikinci el varsa vardır ama sıfır almak istiyorum uzun süre götürsün.
2018 versiyon olması yenilenmiş olduğunu gösteriyor fakat doğru değil o yazı. Stoktaki Mağazalara basarak oturduğunuz şehirde stoğu olup olmadığını görebilirsiniz.

resim_2020-10-31_164523.png

Yeni konular

Geri
Yukarı