Corsair VS600 PSU'dan Gelen Ses

djgozlerifacali

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/İzmir
Daha fazla  
Corsair VS600 PSU kullanıyorum. Bilgisayarı ilk başlattığım zaman PSU'dan sanki içindeki fan takılıyormuş gibi tıkır tıkır sesler geliyor. Sesler yüksek değil ama duyulacak kadar. Bir süre çalıştıktan sonra sesler gidiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Önemli bir durum var mı? PSU konusunda biraz tezcanlı bir insanım. Değiştirmem gerekiyorsa gidip yeni bir PSU alabilirim.

Fana takılan bişey olabilir bendede aynısı olmuştu bu püskürtme cihazları var boru gibi yüksek hava püskürtüyor onunla temizledim geçmişti onın haricinde garantisi devam ediyorsa garantiye ver.

Fana takılan bişey olabilir bendede aynısı olmuştu bu püskürtme cihazları var boru gibi yüksek hava püskürtüyor onunla temizledim geçmişti onın haricinde garantisi devam ediyorsa garantiye ver.

Soğuk havadan kaynaklı olabilir mi diye düşündüm ilk başta. Bir süre sonra ses kesildiği için acaba ısındığı zaman kendine mi geliyor diye aklıma takıldı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı