Corsair'in üstünlüğü nedir?

Bütçe
350-435₺

Angelic

Hectopat
İyi geceler herkese. Forumda biraz gezindim, 300-400₺ fiyat bandında kulaklık arayan ve Gamepower, Monster, HyperX ürünleriyle konu açan insanlara 10 kişiden 9'u Corsair HS35 önermiş fakat kimse nedenini belirtmemiş. Kulaklık arayışında olan ben, gerçekten bilgi sahibi olanlara nedenini sormak istiyorum. HS35'e düşmanca değil, bilgim olmadığı için soruyorum. Üstelik incelediğim kadarıyla HS35'in Surround, Virtual, 7.1 gibi özellikleri de yok sanırım. Peki diğerlerine kıyasla ne konuda üstünlüğü var? Ayrıca fiyatlar her ay sürekli arttığından konular da biraz eskimiş. Lütfen herhangi bir markaya ön yargısı olup nefret kusacak kişiler yanıtlamasın. Teşekkür ederim.

Ne zaman HS35 önerilmiş? Şu an bir artısı yok hatta çok fazla da eksisi var. Onun yerine başka bir kulaklık önersek?
Önceden öneriliyordu. Ben dahil birçok öneriyorduk fakat şu an daha iyi alternatifler var. En kötü kırıp Corsair yenisini verir.

Bunları öneririm;

Bunları öneririm;
Burada Anker hoşuma gitti doğrusu, teşekkür ederim. Başka öneriler gelirse diye de bir süre bekleyeceğim.

Geri
Yukarı