Cougar Aqua 360mm vs SilverStone PF360

Anthemusa

Zeptopat
Daha fazla  
Bu iki ürün arasında çok kaldım ve (Cougar Aqua 360mm) tercihimden yana kullandım ve sipariş verdim. Bayağı bir araştırma vesaire yaptım. Sizin tercihleriniz ne olurdu? Ve ikisi arasındaki toplam performans değerlerini çok merak ediyorum fark var mı? Aralarında 300TL değerinde bir fark var. Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PF360 için son fabrika çıkışları "kronik sorunlu" diyordu TLP. Ama ben Lian Li galahad 240 tercih ederdim görüntüsü için. 240mm ile 360mm arasında ahım şahım bir fark olduğunu düşünmüyorum.

PF360 için son fabrika çıkışları "kronik sorunlu" diyordu TLP. Ama ben Lian Li galahad 240 tercih ederdim görüntüsü için. 240mm ile 360mm arasında ahım şahım bir fark olduğunu düşünmüyorum.
Peki bu 2 ürün arasında tercihiniz ne olurdu? Sizce doğru bir karar vermişmiyim?

Bu ikisinden de iyi.
Bunuda düşündüm fakat baktığımız zaman 280mm soğutucu 2 si arasında biraz daha geride kalıyordu o yüzden böyle bir karar verdim.

Bunuda düşündüm fakat baktığımız zaman 280mm soğutucu 2 si arasında biraz daha geride kalıyordu o yüzden böyle bir karar verdim.
280MM olması önemli değil Artic'in soğutması o attığın 360'lıkları çok rahat geride bırakır.

Ama Arctic'in kasaya sığmama gibi bir durumu var radyatörden dolayı haberin olsun. Birazcık büyük diğerlerine göre. Kasa modelin ne?

Bende katılıyorum Deadfellow'a. Arctic çok daha iyi olur ikisinden de.

Ama Arctic'in kasaya sığmama gibi bir durumu var radyatörden dolayı haberin olsun. Birazcık büyük diğerlerine göre. Kasa modelin ne?

Bende katılıyorum Deadfellow'a. Arctic çok daha iyi olur ikisinden de.
Ön tarafa rahatlıkla sığar. Tek problem üst tarafa monte edecekse ölçülerine bakmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı