Cougar cgr-ST-500 xtc 500W güvenilir mi?

Hydro K'dan bir tık iyi sanki. Ekstra koruması ve 105 derece japon kapasitörü mevcut. Ama incelemesini bulamadım.

Kapasitör dikkatimi çekti. Ama markayı bilmiyorum. Yeni bir marka mı? Kaliteli mi? Nedir bu marka o yüzden sordum birazda. Yarın bugün patlamasın sonra.GamePower felan gibi bir marka sanırım.

Kapasitör dikkatimi çekti. Ama markayı bilmiyorum. Yeni bir marka mı? Kaliteli mi? Nedir bu marka o yüzden sordum birazda. Yarın bugün patlamasın sonra.GamePower felan gibi bir marka sanırım.
Cougar'ı mı soruyorsun? Cougar çok kaliteli marka. Dünya'da da kendini kanıtlamış. Özellikle kasa tarafında çok iyi ürünleri var.

Cougar'ı mı soruyorsun? Cougar çok kaliteli marka. Dünya'da da kendini kanıtlamış. Özellikle kasa tarafında çok iyi ürünleri var.

Thermaltake, Corsair gibi markalar kadar kaliteli ise düşünebilirim. Bazıları Frisby markası falan yazmış o yüzden sordum.

Thermaltake, Corsair gibi markalar kadar kaliteli ise düşünebilirim. Bazıları Frisby markası falan yazmış o yüzden sordum.
Bilmeden yazıyor yazan. Kaliteli marka, güvenebilirsin. Ama attığın fiyata tavsiye etmem. O fiyatta daha iyi seçenek var. Bütçe ne kadar bu arada?

FSP HV PRO FSP550-51AAC 550W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

İkisi de seçeneklerim arasındaydı. Üçünden birisini alacağım. Corsair bu modeli ilk aklımda olan tercihti ama genelde almayın falan yazıyordu forumda bende başka seçeneklere baktım.

Geri
Yukarı