Cougar kulaklıklar nasıldır?

dispoLL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, önceki kulaklığım Arctis3'dü o kadar program denedim ama PUBG'de neredeyse hiç ses alamıyorum, inanılmaz düşük. Ben de başka model bakmaya karar verdim. İnanılmaz sıkıldım Arctis'den çünkü. Birkaç gündür bir marka dikkatimi çekti, koltukları da çok kaliteli gözüküyor çünkü. Ben de başka ne üretiyorlar Gaming olarak diye merak ettim. Fiyat aralığında 7.1 özelliği çok var diğer modellerde ama bunda yok. Bence 7.1 den daha kaliteli olurlar diye düşünüyorum modeller bunlar. Bütçe 400 TL. Marka çok kaliteli geldi bana gerçekten.
Cougar Immersa Tı, Essential 7.1, Phontum

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka kalitesi çok üst düzeyde. Ülkemizde yaygın olmama nedeni ekonomik durum. NZXT, BeQUİET veya DeepCool markaları daha yaygınlaşması ve kaliteyi hissetmemiz gerek ama para yok :) Markadan şaşmazsın ama Corsair, HyperX bak istersen bir de.

Bahsettiğimiz markanın herhangi bir ürününü alıp kullanmadım fakat övülen bir marka. Daha şikayet edeni görmedim. Cougar Immersa TI çok şık duruyormuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı