Cougar Marka PSU alınır mı ?

Kendim kullanıyorum yaklaşık 7 8 senedir hiç bir sorunla karşılaşmadım. Çok da sessiz bir güç kaynağı, Tavsiye ederim.
Aynı fiyata daha iyileri varken neden bu?
Herkes Cooler Master alacak diye bir şey yok adam sormuş iyimi diye, bence gayet iyi bir güç kaynağı.

Aynı fiyata daha iyileri varken neden bu?
Attığınız güç kaynağı 600W ve maalesef ki ihtiyaçlarımı karşılamıyor.
Kendim kullanıyorum yaklaşık 7 8 senedir hiç bir sorunla karşılaşmadım. Çok da sessiz bir güç kaynağı, Tavsiye ederim.

Herkes Cooler Master alacak diye bir şey yok adam sormuş iyimi diye, bence gayet iyi bir güç kaynağı.
Tecrübeleriniz benim için gerçekten çok önemli ve olumsuz bir yorum gelmezse akşama alacağım.

Attığınız güç kaynağı 600W ve maalesef ki ihtiyaçlarımı karşılamıyor.

Tecrübeleriniz benim için gerçekten çok önemli ve olumsuz bir yorum gelmezse akşama alacağım.
Siz bilirsiniz ama ben gerçekten memnun kaldım. Şuan Asus GTX 1660 Ti STRIX modelini kullanıyorum çok rahat besliyor, ve ileriye dönük bir güç kaynağıdır.

Cougar markasının ürünleri çok çok kalitelidir memnun kalırsınız bence alın. Forumda ciddi derecede marka fanboyluğu var. Cooler Master pek tercihim değildir. Şu PSU'yu kullanıyorum yaklaşık 4-5 senedir çok memnunum kaliteli taş gibi bir kere sorun yaşatmadı bana.
kesinlikle sana katılıyorum , cougar markasının ürünlerinde ki kalitesini nadir kişiler bilir.... Firma Reklamasyon bütçesini ürün kalitesine harcamış ...

Cougar markasının ürünleri çok çok kalitelidir memnun kalırsınız bence alın. Forumda ciddi derecede marka fanboyluğu var. Cooler Master pek tercihim değildir. Şu PSU'yu kullanıyorum yaklaşık 4-5 senedir çok memnunum kaliteli taş gibi bir kere sorun yaşatmadı bana.
Cougar konusunda katılıyorum, kalitelidir. Rahatlıkla alabilirsiniz.

Geri
Yukarı