choclatebar

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben sistem almak istiyorum da en sonunda buna kadar verdim fakat bu sefer kasada kararsız kaldım. Sizce hangi kasayı almalıyım?
Ve bu sistemden daha iyi düşündüğünüz sistem var mı? Sistemi özelleştirdim 2TB HDD ve Cougar cgr-Aqua 120 120mm fanlı sıvı soğutucu ekledim.
Sistem linki
Soğutucu linki
Kasa mx 350 mesh
Frisby fc-9310g

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasından Cougar olan model.

Bana kalırsa bu sistemi alın derim. VG10F'in önü mesh yapıda ve FSP'nin 650W PSU'su bulunmakta sistem de.
Hocam herkes ayrı bişi söylüyor geçen gün konu açtım pc hocasının sistemimi donanım arşivininmi diye insanlar teblion önerdi kimiside donanım arşivini cidden kararsızım şuan

@choclatebar bence PC hocası olan sistemi al derim. Kasanın hava sirkülasyonu iyi ve PSU kaliteli bir model. Anakart A520 bir anakart OC desteği yok fakat gen 4 desteği var. Kısacası sistem de özelleştirmeniz gereken bir parça yok bu haliyle direkt alabilirsiniz.

Hocam bütçem 17 500 civarı en yüksek zaten monitor klavyem hazır tek kasası özelleştirerekde alabilirim yani sıkıntı değil ilk baş PC hocasının sistemini alacaktım ama depoloma olarak 1 TB HDD seçeneği yoktu teblionda 2TB var o yüzden biraz öne geçti gerçi kendim alıpda takabilirim kasayı da MX 350 olarak değiştirebilirim sıkıntı değil yani ama PC hocası biraz daha cazip geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı