Counter strike 1.6 fps sorunu

Eric24

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Casper marka laptop kullanıyorum işlemci Celeron 1.5ghz Ekran kartı intel Hd grafik 2000 serisi.

Benim sorunum ise şöyle; Cs 1.6da Online herhangi bi servere girdiğim zaman fps 30 40 larda sürünüyor. Sistemden olabileceğini zannetmiyorum çünkü intelin ;
kendi sitesinde ekran kartının Cs 1.6'yı desteklediğini söylüyor. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar teşekkürler :)

Bana pek olağan dışı bir şeymiş gibi gözükmedi. Celeron işlemci mimarisi çok çok eski bir mimari. Gerçi hala üretiliyor ama neyse. 1.5 GHz işlemci hızı da bir hayli düşük. HD 2000 grafik kartı da günümüze oranla eski. Hem bir FPS oyunu için en az 25 FPS yetiyorken 30-40 FPS alman gayet güzel bir değer.

Ama sen yinede bir ekran kartı driver'ını güncelle : https://downloadcenter.intel.com/Se...+Processors+with+Intel®+HD+Graphics+3000/2000

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım sen konuya çok uzaksın galiba gta oynuyorum demedim, CS 1.6 oynuyorum dedim. Cs 1.6da nası 25fps yeter ya. En az 100 fps olması lazımki adam akıllı oynayalım. Ayrıca ekran kartı driverim de en güncel.

Arkadaşım sen konuya çok uzaksın galiba gta oynuyorum demedim, CS 1.6 oynuyorum dedim. Cs 1.6da nası 25fps yeter ya. En az 100 fps olması lazımki adam akıllı oynayalım. Ayrıca ekran kartı driverim de en güncel.

CS 1.6 her ne kadar eskide olsa, o ekran kartı ile 100 FPS olacak iş değil. Neyin hayalini kuruyorsun sen? Söylediklerimden gram bir şey anlamadığında ortada. Ben CS 1.6 da 25 FPS yeter demedim. FPS oyunlarında en az 25 FPS oynanış için yeterlidir. Sen o kart ile 30 40 FPS aldığına dua et.

Asıl saçma olan bu ekran kartıyla half life 2 yi bile tüm ayarları açarak oynamam hatta cs go ya bile giriyorum ondada böyle bi fps sorunu görmedim bence başka bi sorun var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı