Counter Strike: Global Offensive Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Critox

Hectopat
Yıllardır oynadığım bu oyunun hilelerle dolu olması beni çok üzüyor. Ne zaman girsem, birisine sövmekten ve sinir krizi geçirmekten bıktım. Sizce bu oyunda ivedilikle engellenmesi gereken şey ne ve siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çözüm
3330 Saati ve rankı LEM olan biri olarak konuşuyorum, hileler çok fazla minimum 15 maçta 1 hile geliyor (mimimum diyorum buraya dikkat), troll ve toxic oyuncular çok fazla. Valve istese 2 günde tüm hilelere karşı bir anti-cheat sistemi geliştirebilir. Faceit gibi bir platform bile, milyon dolarlar değerinde olan Valve şirketinden daha iyi anti-cheat sistemine sahip yani Valve istese yapamayacağı şey yok. Hatta şöyle bir şey var nedense ücretsiz hileler 10DK içinde ban yerken ücretli hileler yıllarca bile ban yemiyor. Bu da aklıma Valve acaba kendi oyununun hilesini mi satıyor gibisinden soru işaretleri bırakmıyor değil. Ayrıca oyunun Türkiye'de sunucusu yok bu yüzden Türkiye'de yaşayan insanlar çok fazla ping değerlerine maruz kalabiliyor. Ayrıca Valve'nin birkaç yüz bin dolar harcayarak tüm sunucularını 124tick yapması mümkün ama yapmıyor. (Bildiğim kadarıyla 5K dolara 10 sunucu 124tick yapılıyor bir ara internette okumuştum)
Rekabetçi de arada çok nadir hile geliyor. Ama takım olarak girdiğimiz için wh bir işe yaramıyor. Yalnız basit eğlence kaynıyor. Göz göre göre yapıyorlar. Bedava olması iyi olmadı. Ama kopamıyoruz işte.

Şu hileler için bir çözüm bulunursa oyun tadından yenmez,Şahsen bana pek denk gelmiyor ama arkadaşlarıma çok geldiğini söylüyorlar.Tek çözüm Valve'nın hileleri yok etmesi

Yeni Source oyun motoru ile hilelerin önüne geçileceği söylentisi var fakat ne zaman yeni oyun motoruna geçecekler belirsiz.

Harita güncellemelerini beğenmeyenler var fakat ben gayet iyi buldum. Beğenmeyenler de genellikle değişikliğe kapalı olan insanlar.

Hile olayına gelecek olursak 600 saat kadar oynama sürem var ve karşılaştığım hileci sayısı 10'u geçmez. Onlar da mevlana hilesi değildi, genellikle görüş ve nişan hilesi kullanıyorlardı fakat onlara da karşı koyabiliyorduk.

Oyunu ise eskiden çok sık oynardım fakat artık eskisi kadar oynamıyorum, arada bir canım çekince giriyorum. Ayrıca sunucularında da problem var. Rekabetçide Almanya'ya bağlandığımda 100 ms civarı ping alıyorum fakat Faceit'de Almanya sunucusunda ortalama 55 ms ping alıyorum.

Şu hileler için bir çözüm bulunursa oyun tadından yenmez,Şahsen bana pek denk gelmiyor ama arkadaşlarıma çok geldiğini söylüyorlar.Tek çözüm Valve'nın hileleri yok etmesi
İşlerine gelmiyor hocam. Adam 1 ay takılıyor böyle, sonra yeni oyun alıyor mecbur seçkin güncellemesi yapıyor. Steam bunu engeller ise nereden para kazanacak.

İşlerine gelmiyor hocam. Adam 1 ay takılıyor böyle, sonra yeni oyun alıyor mecbur seçkin güncellemesi yapıyor. Steam bunu engeller ise nereden para kazanacak.
Dediğiniz gibi 21 levele ulaştığınızda seçkin otomatik geliyor 21 level ise adamın 1 günlük işi olur adam sürekli yeni steam hesabı açıp 21 levele ulaşıp hile açıyor kısaca;Kısır döngü

Eskisi gibi 21 level olayı geçerli mi hocam seçkin için.
Para veriyorlar diye biliyorum artık.
Geçerli hocam ister para verip isterseniz de 21 level olup seçkin olabiliyorsunuz.

O kötü olmuş. 21 level 1 günde kasılacak iş değil ama. İnsan bunalır :)
Ben oyuna girmeden önce düzenli 4 5 müfettiş maçı izliyorum. En azından bu şekilde azalsınlar diyorum.
Yeterki ücretsiz olsun hileciler için 1 günlük iş onlar için

Yeni konular

Geri
Yukarı