Çözüldü Counter-Strike Global Offensive Sıcaklık değerleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ilkerowic

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhabalar,
İmzamda bulunan sistemin (dizüstü bilgisayar ASUS K555UB) oyunda sıcaklık değerlerine baktım.
GPU1: 90 derece sıcaklığı görürken CPU: 94 dereceleri görüyor. Macun ihtiyacı mı var sizce yoksa fanlarda bir arıza olabilir mi? Fan hızlı çalışıyor olarak duyuyorum ama bilemedim yine de :)

Çözüm
Termal macun yenilemesi yapabilirsin. CS:GO'da bile bu kadar yüksek değerler veriyor ise, diğer oyunlarda daha çok problem olabilir. Soğutucu kullanıyor musun? Laptoplarda gene olarak küçük bir fan kullanılır. Kendine bile hayrı yok 🙂 bu yüzden kaliteli bir soğutucu almanı öneririm.
Teşekkür ederim. Macunu geçen yenilemiştim ama baya dandik 10 TL civarında bir şeydi. Soğutucu önerisi olabilirim. Çünkü benim laptopun altında hava çıkışı yok gibi nerdeyse. Ekran ve gövde ayrımında var. Asus K555UB.

Ölçüleri tam bilmiyorum. Ama genel olarak çoğu soğutucu uyar. Arctic Termal Macun 4 gr Mx-4 ARCTIC MX-4 Termal Macun 4gr | Trendyol

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı