Counter-Strike: Global offensive takım arkadaşı

Sabnerto

Hectopat
Makaleler
2
İyi günler arkadaşlar. Rekabetçide hep tek girdiğim için sürekli Rus'larla oynamak zorunda kalıyorum. Rütbem MG'den üst üstte 7 kez kaybettim ve MG ye düştüm. Artık canıma tak etti. Oynayacak düzgün arkadaş arıyorum. Oyunu zevk almak için oynayacak, sürekli kızmayacak, takım arkadaşı arıyorum.

İyi günler arkadaşlar. Rekabetçide hep tek girdiğim için sürekli Rus'larla oynamak zorunda kalıyorum. Rütbem MG'den üst üstte 7 kez kaybettim ve MG ye düştüm. Artık canıma tak etti. Oynayacak düzgün arkadaş arıyorum. Oyunu zevk almak için oynayacak, sürekli kızmayacak, takım arkadaşı arıyorum.
Discord: emrexterial#1322 her zaman 5 kişi oynuyoruz,5 kişi olmadan girmiyoruz,eklersen oynarız,Ranklar genellikle Global smurf ile giriyor arkadaş, ben nova 3 diğerleride nova.

Rütbemiz Silver-nova aralığında arkadaşlarla birlikte oynuyoruz yaş ortalaması 15 eğlence amaçlı oynuyoruz zaten eğer senin için sıkıntı olmazsa Join the YazıKafana Discord Server! Discord sunucumuza gelebilirsin.
Arada çok fazla rank farkı var. Oyundan zevk almanız zorlaşır .
Discord: emrexterial#1322 her zaman 5 kişi oynuyoruz,5 kişi olmadan girmiyoruz,eklersen oynarız,Ranklar genellikle Global smurf ile giriyor arkadaş, ben nova 3 diğerleride nova.
Ekledim.

18 yaş üzeri ve herhangi bir Nova(Silver da olabilir) rütbesine sahip herkes ekleyebilir. Ben de arkadaş arıyorum bu aralar.

Yeni konular

Geri
Yukarı