Counter-strike: Global Offensive VAC Dalgası

Beklenen VAC BAN dalgası bugün başladı ve aşağıdaki hileleri kullanan veya bilgisayarında bulunduran tüm CSGO hesapları kalıcı olarak banlandı. CSRK ve AIMWARE dahil hile kullanan binlerce hesap 6 Temmuz 2017 akşamı resmi CS:GO sunucularından yasaklandı. Yüzbinlerce kişinin eğlencesini mahveden hileciler için kötü, bizim için iyi haber! Şu ana kadar tespit edilen hileler şu şekilde:
- Aimware
- CSRK
- Mutiny
- Interwebz
- Inuria
- 3lysium
- R3Cheats
- Chods
- x22
- DemonsInside.us
- Unity
- Sirswagger

Bu dalgaya bende takıldım arkadaşlar, hiç hile ve benzeri yazılım kullanmadığım halde sebepsiz bir şekilde bende ban yedim. Ama olsun, en azından counter strike global offensive artık daha temiz bir oyun olacaktır diye düşünüyorum.

Bana kalırsa kurunun yanında yaşta yandı, hilecilerin yanında hile kullanmayan kişilerde ban yedi. Örneğin bu şekilde bir envanteri olan bir kişinin hile açacağını düşünmüyorum.

Steam Community :: ABSOLUT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben nice hesaplar gördüm bu envanter hiçbir şey.

Hani anlamıyorum, herkes durduk yere banlanırken ben niye banlanmıyorum.

Paralı hilelerin yakalanmayacağını söyleyenler şu an VAC forumunda zırlamaya başlamış.

Ben nice hesaplar gördüm bu envanter hiçbir şey.

Hani anlamıyorum, herkes durduk yere banlanırken ben niye banlanmıyorum.

Paralı hilelerin yakalanmayacağını söyleyenler şu an VAC forumunda zırlamaya başlamış.
Hile kullananlar bencede banlanmalı, ama benim gibi haksız yere ban yiyen onlarca kişi ne olacak acaba ?

5dollarscheat yedi ama Unity hala yemedi. Haksız yere ban yeme diye bir şeyin olduğunu sanmıyorum. Eğer oyuna herhangi bir .dll inject etmediysen haksız ban yemezsin. Çünkü oyun aratırken dahi VAC hatası verir. Eğer önceden dahi açtıysan veya hesabı başkasından satın aldıysan olabilir. VAC yiyen oyunculardan gelen ticketlara bakmıyorlar bu arada.

Bilgisayarında yüklü olan diğer programlar yüzünden ban yemiş olabilirsin. Kafasına göre banlamıyorlar.
Açıkcası oyunda kullandığım tek program logitech gaming software kullanıyordum, onuda otomatik silah alma vs. için kullanıyordum. Bununda ban yememe sebep olduğunu sanmıyorum.

Haksız ban yediysen eğer 1 2 güne kaldırırlar ama hile açıp diğer insanların gözüne girmeye çalışıyorsan "Valve kanmaz"
Eğer ki hile açıp ban yemiş olsam, burada bu şekilde bir konu açmazdım hocam. Dediğim gibi oyunlarda kullandığım tek yazılım logitech gaming software :)

Hocam bu envanter nedir ? Yüreğim sızladı .
Envanter bana ait değil hocam. Ama bu şahısında haksız yere ban yediğini düşünüyorum, bu envantere sahip birinin hile kullanacağını düşünmüyorum

5dollarscheat yedi ama Unity hala yemedi. Haksız yere ban yeme diye bir şeyin olduğunu sanmıyorum. Eğer oyuna herhangi bir .dll inject etmediysen haksız ban yemezsin. Çünkü oyun aratırken dahi VAC hatası verir. Eğer önceden dahi açtıysan veya hesabı başkasından satın aldıysan olabilir. VAC yiyen oyunculardan gelen ticketlara bakmıyorlar bu arada.
Dediğin vac hatasını bende almıştım, vac ban yemeden önce. Sorunun çözümünü araştırdığımda ise iobit yazılımlarının bu soruna yol açtığını öğrendim. iobit'e ait olan tüm yazılımları bilgisayarımdan kaldırdığımda tekrar oyuna giriş yapabilmiştim. Umarım tüm hileler tespit edilir ve gerekli ceza verilir ve cs go daha zevkli bir oyun haline gelir :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı