Counter-Strike hilecileri tükenmiyor

agaban70

Decapat
Hocam çoğumuzun yaptığı gibi bende Counter-Strike'a yıllarımı verdim kazançlı olup olmamam çok umurumda olmadı. oyunu bırakma sebebim hileciler olmuştu tamı tamına altı yıl sonra yine oyuna gireyim derken hilenin yasak olmadığı hatta hile satılan sunuculara bile denk geldim. Valve neden hâla bu insanları durdurmak için bir şeyler yapmıyor? sonuçta oyun dünyanın en çok oynanan oyunu ve Valve'nın böyle bir duyarsızlık yapması beni inanın çok üzüyor.

Sadece Steam oyuncularının oynadığı sunucularda bile TW aldığım zaman para verip oyunu satın alan kişilerin hile olduğunu anlayabiliyorum inanın çok üzgünüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çoğumuzun yaptığı gibi bende Counter-Strike'a yıllarımı verdim kazançlı olup olmamam çok umurumda olmadı. Oyunu bırakma sebebim hileciler olmuştu tamı tamına altı yıl sonra yine oyuna gireyim derken hilenin yasak olmadığı hatta hile satılan sunuculara bile denk geldim. Valve neden hâla bu insanları durdurmak için bir şeyler yapmıyor? Sonuçta oyun dünyanın en çok oynanan oyunu ve Valve'nın böyle bir duyarsızlık yapması beni inanın çok üzüyor.

Sadece Steam oyuncularının oynadığı sunucularda bile TW aldığım zaman para verip oyunu satın alan kişilerin hile olduğunu anlayabiliyorum inanın çok üzgünüm.

Neden olacak amaçları aktif üye kaybetmemek.

Geri
Yukarı