COVID-19 Aşısının DNA'yı Değiştirdiğine Yönelik İddialar!

@NipponChemiConKYCap Bu olay aslında medya ile de alakalı. Siyasiler veya alışveriş yoğunluğunu paylaşıyorlar ve COVID unutuldu diyorlar, "x" veya "y" eylem yapıyor burada bundan bahsedilmiyor.

Devletler vatandaşlarının sağlığını düşünmek zorunda ve birçok ülke bu yüzden aşı olun, yoksa PCR testi gibi sizi yoracak şeyler yaptırıyor, bu sadece bizim ülkemize ait bir durum değil.

İnsanlar normalde kendi iradeleriyle karar vermeliler fakat bu absürt bir durum ve bu yüzden daha çok insan zarar görüyor. Topluluğu korumak istiyorsan bir kesimi biçmen gerekiyor bu konuda maalesef yapacak bir şey yok.

@Qualcomm Dimensity geçen yıla oranla ölüm oranları fazlasıyla arttı. Açıklanan tablolara bakarsak aşı yeterli gözükmüyor. Eskiden vakalarda bu kadar ölüm olduğun hatırlamıyorum. 20.000 kişilik vakada 200 kişinin üzerinde insan hayatını kaybediyor. Daha etkili aşıların bir an önce ortaya çıkması gerekiyor. Varyanlar artıyor , aşının dozunu arttırarak yeni varyantlara karşı gelinmez. İçeriği daha gelişmiş aşıların şimdiye kadar geliştiriliyor olması gerekirdi. Bakalım en azından 1 veya 2 doz aşı olunması faydalı olabilir.

Aşı güvenilir değil yeğenim, ilaç şirketlerinin hep oyunları bunlar. Neyse gideyim de günde 2 paket sigara içeyim, ama sakın aşı olma yeğenim sakın! (!)

Son düzenleme:
Sadece DNA olsa iyi, robot oluyorsunuz direk nerede olduğunuzu tespit eden Micro ajanlar sayesinde konumunuz bulunuyor. (!)

mRNA aşılar, DNA'yı etkilemez. (nokta) Bundan öte bir şey demeye gerek yok bu konuda. Siyasetçilerin bir doktor olmadığı kaldıydı zaten. :D
Ben aşı olmayı düşünüyordum fakat komşumuz aşı olduktan sonra COVID kapmış
Aşı senin virüs kapmanı engellemez, hafif atlatmanı ve ayakta geçirmeni sağlar(temel olarak). (Umarım ironi yapmışsındır.)

mRNA aşılar, DNA'yı etkilemez. (nokta) Bundan öte bir şey demeye gerek yok bu konuda. Siyasetçilerin bir doktor olmadığı kaldıydı zaten. :D

Aşı senin virüs kapmanı engellemez, hafif atlatmanı ve ayakta geçirmeni sağlar(temel olarak). (Umarım ironi yapmışsındır.)
Tabi ironi yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı