COVID-19 için ne iyi gelir?

Vitaminler hastalıktan korur hastalık sırasında çok bir faydaları olmaz genelde özellikle C vitamini.
Sen yine de al.
Bol bol su iç. Bol bol odanı havalandır. Karaciğer problemin varsa Favipiravir kullanmadan önce doktoruna danış. Parol dışında bir ağrı kesici kullanma bağışıklık sistemine etki eder genelde ağrı kesiciler. Ateş düşürücü ilaç evde yoksa temin et.

Konu ile alakalı değil ama babamlar ne kadar uğraşsam da aşı olmak istemiyordu. Şimdi onlar da yakalanınca anladılar ve atlatınca aşı olacaklar. Demek ki yakalanmak gerekiyormuş.😀

Evde kalın ve mümkünse kimseyle temasa geçmeyin. Kendi başınıza yapabileceğiniz çok bir şey yok. Doktorun verdiği ilaçları kullanın ve doktorunuzun söylemesi dışındaki hiçbir vitamin takviyesini ve ilacı kullanmayın. Hasta olduysanız C Vitamini içmenin hiçbir faydası olmaz, zaten kontrolsüz bir şekilde tüketirseniz daha büyük sorunlarla boğuşabilirsiniz. Çoğu kişi C Vitamini öneriyor ancak doktor kontrolü olmadan hiçbir katkı ilacı tüketilmemeli.

Evde kalın ve mümkünse kimseyle temasa geçmeyin. Kendi başınıza yapabileceğiniz çok bir şey yok. Doktorun verdiği ilaçları kullanın ve doktorunuzun söylemesi dışındaki hiçbir vitamin takviyesini ve ilacı kullanmayın. Hasta olduysanız C Vitamini içmenin hiçbir faydası olmaz, zaten kontrolsüz bir şekilde tüketirseniz daha büyük sorunlarla boğuşabilirsiniz. Çoğu kişi C Vitamini öneriyor ancak doktor kontrolü olmadan hiçbir katkı ilacı tüketilmemeli.

Negatif sonuç gelene kadar kendimi eve kapattım. Şu an için ıhlamur, su ve meyve tüketiyorum.

Negatif sonuç gelene kadar kendimi eve kapattım. Şu an için ıhlamur, su ve meyve tüketiyorum.
Yapabileceğinizin en iyisini yapmışsınız. Tek uyarım size kafanıza göre vitamin ve ilaç tüketmeyin. Özellikle uyarmak zorunda hissettim kendimi, birçok Sosyal üyesi karşındakinin kim olduğunu bile bilmeden vitamin önerisinde bulunuyor. Özellikle belirli amaçlar için üretilen ilaçlar çok farklı kimyasallar veya karışımlar içeriyor. Yanlış tüketimleri ölüme kadar götürebilir. Şimdiden geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı