COVID-19 testim pozitif çıktı

Tiger1

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konu açmamın tek sebebi bu virüsün cidden diğer grip vb. enfeksiyonlardan çok farklı olması ve bunu sizinle paylaşmak istemem. Bugün sonucum pozitif çıktı ve 4-5 gündür yaşadığım sıkıntılarımı 23 yıllık hayatımda ilk defa yaşıyorum. Bu virüsün semptomları çok farklı. Umarım yakalanmazsınız fakat yakalanırsanız ne demek istediğimi anlıcaksınız. Ve son olarak size tavsiyem, bu virüsü ciddiye almayan varsa eğer şunu söyleyebilirim, evet sizi öldürmüyor fakat enfekte olduktan sonra iyileşene kadarki süreçte perişan ediyor. Bizzat beni mahvetti. Konu hakkında soru sormak isteyen sorabilir. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız11.png
    Adsız11.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 134
Geçmiş olsun. Gerçekten çok sıkıntılı bir durum keşke herkes en azından maskesini düzgün takarak kurallara uysa bu kadar sıkıntı yaşamazdık.

Dostum aynı süreci bende yaşıyorum. Sana tavsiyem bolca C,D vitamini ve Çinko al. Benimki de kolay geçmiyor kas ağrılarım, baş ağrım vs hala devam ediyor. Ve en önemlisi stres yapmayın şiddetli influenza gibi geçiyor. Bu arada yaşım 17 sizden de küçükmüşüm:)

Öncelikle geçmiş olsun. Ben de işten, zamsız eksik parayla çalışmaktan bıktığım ve düzgünn iş bulamadığım için covid tanısından yalancıktan olsa hastanede tatil yapmayı düşünmüştüm. Ama y. bakımda malum yerlerine hortum takıyorlar denince vazgeçtim. Umarım y. bakımda kalmak zorunda kalmazsın.

Geri
Yukarı