COVID-19'u Çin Hükümeti üretmiş olabilir mi?

night2hunter

Femtopat
Makaleler
1
Sorum şu bu virüs telefonda virüs olsa elimizi değdiriğimiz anda geçiyor mu? Bir de bugün bir videoya denk geldim virüsü Çin hükümeti falan yapmış diyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce bu doğru olabilir mi? Bilim bu kadar ilerledi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Komplo teorisi en çok satan şeydir.

Hadi, madem bu virüs yapay, o zaman neden Ebola, MERS gibi daha öldürücü bir virüs yapmadılar da COVID-19 gibi %96 iyileşme oranına sahip bir virüs yaptılar?

Hadi, madem bu virüs yapay, o zaman neden Ebola, MERS gibi daha öldürücü bir virüs yapmadılar da COVID-19 gibi %95 iyileşme oranına sahip bir virüs yaptılar?
Virüs ölümcüllüğü ile öne çıkmıyor. Yayılması ile önde. İleride mutasyona uğrayacak şekilde dizilimleri yapılmış olabilir.

Sorum şu bu virüs telefonda virüs olsa elimizi değdiriğimiz anda geçiyor mu? Bir de bugün bir videoya denk geldim virüsü Çin hükümeti falan yapmış diyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce bu doğru olabilir mi? Bilim bu kadar ilerledi mi?

Peki 21 Eylül'de okullar açılır mı?

Hadi, madem bu virüs yapay, o zaman neden Ebola, MERS gibi daha öldürücü bir virüs yapmadılar da COVID-19 gibi %96 iyileşme oranına sahip bir virüs yaptılar?
Amaç öldürmek değil, ilaç satmak olamaz mı? (Yapay olduğunu öne sürmüyorum.) Ki öldürmek için virüs de çıkarılabilir. Dünya nüfusu artıyor ve azaltmak isteyeceklerdir.

Geri
Yukarı