Cppredistx86 virüsü

Virüs silindiğinden beri PC olduğundan daha yavaş çalışıyor, daha geç açılıyor. Acaba kayıt defterinde bir sorun oluşmuş olabilir mi? Hangi programlarla bakım yapmamı önerirsiniz?

Malwarebytes Free ile taratabilirsin.
Eğer halen yavaş ise Hijackthis logu oluşturun.
Kaspersky Virus Removal Tool un yeni sürümünü indirip tarattım hala virüs yok. Yani silindiğine 100% eminim. Sadece PC de gereksiz disk kullanımı var, çok az bir kullanım olduğunda bile otomatik 100% e çıkıyor, PC yavaşlıyor. Ne yapmam gerekli?

Kaspersky Virus Removal Tool un yeni sürümünü indirip tarattım hala virüs yok. Yani silindiğine 100% eminim. Sadece PC de gereksiz disk kullanımı var, çok az bir kullanım olduğunda bile otomatik 100% e çıkıyor, PC yavaşlıyor. Ne yapmam gerekli?
Hard disk mi kullanıyorsunuz? HDD de bu tarz durumlar Windows 10 için normal.

Hard disk mi kullanıyorsunuz? HDD de bu tarz durumlar Windows 10 için normal.
Virüs girdikten sonra daha da kötü bir hal aldı. Virüs gitti ama bıraktığı zararı düzeltemiyorum galiba. sfc /scannow yazdım CMD ye hiç bir sorun bulunamadı dedi. Bazen 0.1 MB/s disk kullanımı bile 100% olarak gözüküyor. Acaba kayıt defteriyle alakalı bir problem ola bilir mi?

Virüs girdikten sonra daha da kötü bir hal aldı. Virüs gitti ama bıraktığı zararı düzeltemiyorum galiba. sfc /scannow yazdım CMD ye hiç bir sorun bulunamadı dedi. Bazen 0.1 MB/s disk kullanımı bile 100% olarak gözüküyor. Acaba kayıt defteriyle alakalı bir problem ola bilir mi?
Sistem geri yükleme noktanız var mı? Güvenli mod da Malwarebytes ile taratmayı ve Ccleaner ile kayıt defteri temizliği yapabilirsiniz.

Windows Defender hiçbir şey bulamadı, ya ben abartıyorum, ya da virüs kendisini çok iyi gizliyor. Kaspersky ile tarama yapıyorum.
Kaspersky virüsü sildi, sorun çözüldü.
Sen abartıyorsun defenderin kendine hayrı yok.
Avast'ta moral düzeltme programı. Trojan indirip açsan bile korumadasın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı