CPU %0 Sorunu

Sapkali

Decapat
Merhabalar öncellikle benim arkadaşımın PC açılınca CPU gayet normal şekilde çalışıyor ama nedense oyuna falan girdiğinde CPU duruyor, %0 çalışıyor görünmekte. Masaüstüne inip yenile yapınca ara sıra çalışıyor. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Ekran kartı AMD radeon R7 240 ASUS

Power suply 550W hadron

OEM anakart

İşlemci Intel Core i5 650
8 GB RAM

%0 çalışamaz, oyundayken CPU LOAD değerlerini gösteren program hatalı çalışıyordur.
Oyun açılıyor ve oynanıyor mu?
oyun çalışıyor ama durdugu zaman 1 2 dk sonra kasıyor alt tab atıp yenile verip işlemciyi calıstırıp oynamaya devam ediyorum her 2 dk da bi bunu yapmak zorunda kalıyorum
Oyun donması felan gerek öyleyse. Hangi program yardımıyla bu değerlere bakıyorsunuz? Afterburner ise arada sapıtabiliyor.
keynn dostum ben o arkadaşım işlemci direk duruyor işlemcinin hızına hiç bakmadım ama rainbow lol fivem gta 5 fark etmiyor rabloxda bile duruyor işlemci tamamen ve masaüstü ekranıma döndüğüm zaman 5 6 defa yenile verince çalışıyor

Son düzenleme:
oyun çalışıyor ama durdugu zaman 1 2 dk sonra kasıyor alt tab atıp yenile verip işlemciyi calıstırıp oynamaya devam ediyorum her 2 dk da bi bunu yapmak zorunda kalıyorum

keynn dostum ben o arkadaşım işlemci direk duruyor işlemcinin hızına hiç bakmadım ama rainbow lol fivem gta 5 fark etmiyor rabloxda bile duruyor işlemci tamamen ve masaüstü ekranıma döndüğüm zaman 5 6 defa yenile verince çalışıyor
Allah Allah tuhafmış. Park Control diye bir program var onu indir tüm çekirdekleri sürekli çalışır yap, olmassa yazarsın yardımcı oluruz.

CPU pinleri hasar gördü mü acaba?

Geri
Yukarı