Çözüldü CPU kullanımı %0 sorunun asıl sebebi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

harun19

Hectopat
Merhaba özellikle PUBG oyunda CPU kullanımı %0 görünüyor ve hiç yükselmiyor. Bugün CPU bakım yaptırdım işlemci ve ekran kartı termal macun değiştirildi ama değişen bir şey yok ve işlemci fanından çok yüksek ses geliyor. FurMark ile test ettim ama CPU kullanımı %1 üstüne bile çıkmıyor sizce bunun nedeni nedir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-11-27 214056.png
    Ekran görüntüsü 2021-11-27 214056.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba özellikle PUBG oyunda CPU kullanımı %0 görünüyor ve hiç yükselmiyor bugün CPU bakım yaptırdım işlemci ve ekran kartı termal macun deiştirildi ama değişen bir şey yok ve işlemci fanından çok yüksek ses geliyor FurMark ile test ettim ama CPU kullanımı %1 üstüne bile çıkmıyor sizce bunun nedeni nedir?

FurMark ekran kartı testi Cinebench R23 testi yapın.

Merhaba özellikle PUBG oyunda CPU kullanımı %0 görünüyor ve hiç yükselmiyor bugün CPU bakım yaptırdım işlemci ve ekran kartı termal macun deiştirildi ama değişen bir şey yok ve işlemci fanından çok yüksek ses geliyor FurMark ile test ettim ama CPU kullanımı %1 üstüne bile çıkmıyor sizce bunun nedeni nedir?

Görev yönetisi ne diyor?

Bir de MSI Afterburn programı kullanın doğru sonuçlar için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı