CPYTorrent.com indirilen oyundan virüs bulaşmış olabilir?

anil1632

Millipat
Yer
Bursa
Biliyorum torrent desteği yok ama bir tane saf arkadaşım böyle bir siteden Fall Guys indirmiş ve oyunu açamamış. Çocuğa bir şey olmasından korkuyorum tüm özel şeylerini PC'de tutuyor. Güvenli mi bu site?

Not: Site büyük bir siteye benziyor ama Fall Guys kırıldı mı emin olmadığım için kandırmaca olabilir diye korktum.

Son düzenleyen: Moderatör:

WASSUP ?

Millipat
O tarz sitelerin çoğu sıkıntılı. Oyunu silip, Kaspersky ile PC'de bir tarama yapsa iyi olur.

PustiKafa

Hectopat
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 76 Elemanı Dövüyor.
Biliyorum torrent desteği yok ama bir tane saf arkadaşım böyle bir siteden Fall Guys indirmiş ve oyunu açamamış. Çocuğa bir şey olmasından korkuyorum tüm özel şeylerini PC'de tutuyor. Güvenli mi bu site?

Not: Site büyük bir siteye benziyor ama Fall Guys kırıldı mı emin olmadığım için kandırmaca olabilir diye korktum.
Fall guys daha kırılmadı ve kırılmayacak büyük ihtimal. Arkadaşınızın dosyaları tehlike de olabilir. Kaspersky ve Malwarebytes ile taratın.

wibbly

Hectopat
Yer
Ankara
Umarım arkadaşınızın bilgisayarına bir şey olmaz...
Oynasana.com sitesi üzerinden ben 7 TL'ye almıştım. Belki almak isterse arkadaşınız, bilginiz dahilinde olsun. Haftada bir kere 7 TL'ye düşüyor.

punkt

Hectopat
CPY'nin adını kullanan, oyun diye virüs indirten bir site gibi gözüküyor. Malwarebytes indirip tarama yapın.

PanzerTR

Megapat
Yer
Gotham

Yeni konular

Yukarı