Crack dünyasında ne oluyor?

O zaman abin biraz sallamış bana kalırsa. Öyle bir şey olsa Reddit'te gündem olurdu.

Sanmam, abim zaten akşama kadar Reddit'te büyük ihtimal oradan görmüştür.
Sanmam, abim zaten akşama kadar Reddit'te büyük ihtimal oradan görmüştür.

Özür dilerim hocam, durum güncellemesini aldım bahsettiği grup cpy değilmiş empress'miş.

Son düzenleme:
Özetleyeyim. Geçtiğimiz günlerde, Reddit'in CrackWatch Sub'ında Empress birkaç felsefik paylaşım yaptı. Paylaşımlar biraz kibirli ve kafası güzel yazılmış gibi bulundu insanlar tarafından (kafam felsefeye hep çok iyi basmıştır, ve büyük düşünürlerle hep zıt fikirlerimiz olmuştur vs gibi cümleleri vardı). Çok negatif tepki aldı. O yüzden kendi Subredditini kurup orada devam edeceğini söyledi.

Sonra kendi Sub'ında yaptığı bir felsefik paylaşım, galiba cinsiyetçi söylemler yüzünden insanları rahatsız etti, raporlandı, Empress'in Reddit hesabı banlandı. Sub'ı da temizledi kendisi galiba sinirlenip. Veya Reddit sildi paylaşımları.

Empress bu olaylar sonrası biraz kafayı yedi sanırım. İlgi ve takdir görme isteği arttı. Bir sosyal medya uygulaması üzerinden kendisine sohbet grubu kurdu.

Immortals Fenyx Rising oyununu kırdıktan sonra, oyunun indirme hızını özellikle kısıtladı, sadece Crack seçeneği paylaşmadı, herkesi düşük hızda 40-50 GB indirme yapmaya zorladı. Bunu yaparken de "İnsanlar oyunu gerçekte kimin onlara sunduğunu bilecek, herkes kendisine gelsin. Tüm işi biz yapıyoruz, ama lanet repackerlar tüm takdiri alıyor. Nefret ediyorum hepsinden. Hepinize ders olsun, oyunu sadece "ben izin verirsem" oynayabilirsiniz" gibi bir demeç verdi.

Bunun üzerine FitGirl ve Masquerade, bundan sonra Empress oyunlarını repacklemeyeceklerini, Empress'in ilgi şımarıklığını beslemeyeceklerini açıkladılar.

Empress, polis tarafından yakalandığını iddia ettiği bir mesaj yayınladı.

Empress, avukatı ve ülkesinin yasaları sayesinde polis soruşturmasından kurtulduğunu ve döndüğünü açıklayan bir mesaj yayınladı.

Detaylı bilgi için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özetleyeyim. Geçtiğimiz günlerde, Reddit'in crackwatch sub'ında empress birkaç felsefik paylaşım yaptı. Paylaşımlar biraz kibirli ve kafası güzel yazılmış gibi bulundu insanlar tarafından (kafam felsefeye hep çok iyi basmıştır, ve büyük düşünürlerle hep zıt fikirlerimiz olmuştur vs gibi cümleleri vardı). Çok negatif tepki aldı. O yüzden kendi subredditini kurup orada devam edeceğini söyledi.

Sonra kendi sub'ında yaptığı bir felsefik paylaşım, galiba cinsiyetçi söylemler yüzünden insanları rahatsız etti, raporlandı, Empress'in Reddit hesabı banlandı. Sub'ı da temizledi kendisi galiba sinirlenip. Veya Reddit sildi paylaşımları.

Empress bu olaylar sonrası biraz kafayı yedi sanırım. İlgi ve takdir görme isteği arttı. Bir sosyal medya uygulaması üzerinden kendisine sohbet grubu kurdu.

Immortals Fenyx Rising oyununu kırdıktan sonra, oyunun indirme hızını özellikle kısıtladı, sadece crack seçeneği paylaşmadı, herkesi düşük hızda 40-50 GB indirme yapmaya zorladı. Bunu yaparken de "insanlar oyunu gerçekte kimin onlara sunduğunu bilecek, herkes kendisine gelsin. Tüm işi biz yapıyoruz, ama lanet repackerlar tüm takdiri alıyor. Nefret ediyorum hepsinden. Hepinize ders olsun, oyunu sadece "ben izin verirsem" oynayabilirsiniz" gibi bir demeç verdi.

Bunun üzerine FitGirl ve masquerade, bundan sonra empress oyunlarını repacklemeyeceklerini, Empress'in ilgi şımarıklığını beslemeyeceklerini açıkladılar.

Empress, polis tarafından yakalandığını iddia ettiği bir mesaj yayınladı.

Empress, avukatı ve ülkesinin yasaları sayesinde polis soruşturmasından kurtulduğunu ve döndüğünü açıklayan bir mesaj yayınladı.

Detaylı bilgi için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı