Crack oyunlardan şu ana kadar hiç virüs bulaşmadı

Eğer free.virüssüzbeleşoyunindir.play gibi sitelerdeki kocaman yeşil butona basarak indirirseniz virüs girmez zaten. Ama bazıları var saçma sapan sitelerdeki saçma sapan yerlere tıklıyorlar. Sonra korsan kullanmayın, bilgisayarıma virüs girdi gibisinden konu açıyorlar!

Technopat'ta crack oyun sorusu sormak suç ama benim indirdiğim oyunların çoğu korsan ve bilgisayarımda hiç virüse rastlamadım. Yavaşlama donma vs olmadı. Crack oyunlara mining virüsü falan diyenlere söylüyorum.
Ben hayatımda 500 kere crack indirmişimdir. 1-2 kere virüsten dolayı pc formatladım. Artık neyin virüslü neyin virüssüz olduğunu anlayabiliyorum.
Her virus sistemi bozmak için yapılmaz. RootKit'leri araştır. Yarın X sosyal medya hesabım veya Y oyun kütüphanem çalındı yazarsan; soğuk su yanıtı gecikmez.
Komik.

Ben hayatımda 500 kere crack indirmişimdir. 1-2 kere virüsten dolayı pc formatladım. Artık neyin virüslü neyin virüssüz olduğunu anlayabiliyorum.

Bende de öyle ama tecrübelenene kadar biraz sıkıntı çektim, MediaGet ile torrent kullanmaya başlamıştım o zamanlar iki sene boyunca falan en fazla iki bir formata gidiyorduk.
Portal Sepeti

Yeni konular

Geri
Yukarı