Crack Windows 10'dan 11'e geçilmeli mi?

Auburntusk

Decapat
Makaleler
3
Arkadaşlar selam, şu an Windows 10'un en güncel halini kullanıyorum. Sistemim;

•Asus B350 Prime Plus.
•Ryzen 3 3300X.
•Sapphire RX 6600.
•2400 MHz 16 GB RAM.

Zamanında arkadaşım garip bir crack atmıştı Windows'a ve hani şu an orijinalden farksız sistem asla algılamıyor crack falan olduğunu. Düzenli Windows Update üzerinden güncellemelerim geliyor hatta şu an Windows 11 güncellemesi duruyor ama hala yapmadım, kaç kere format attım hala aynı. Bilgisayarı günlük kullanım ve oyun ağırlıklı kullanıyorum. Windows 11'e güncellemeli miyim, performansa etkisi olur mu, güncellediğime değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size tavsiyem en azından OEM bir Key alıp temiz kurulum yapın. Arkadaşınızın yaptığı yöntemle başka bir sunucuya bağlanıyorsunuz. Güncelleme falan alabilirsiniz fakat sağlıklı değil. İsterseniz Windows 11'e geçebilirsiniz. Elbette karar sizin. Bizim görevimiz ise uyarmak.

Arkadaşlar selam, şu an Windows 10'un en güncel halini kullanıyorum. Sistemim;

•Asus B350 Prime Plus.
•Ryzen 3 3300X.
•Sapphire RX 6600.
•2400 MHz 16 GB RAM.

Zamanında arkadaşım garip bir crack atmıştı Windows'a ve hani şu an orijinalden farksız sistem asla algılamıyor crack falan olduğunu. Düzenli Windows Update üzerinden güncellemelerim geliyor hatta şu an Windows 11 güncellemesi duruyor ama hala yapmadım, kaç kere format attım hala aynı. Bilgisayarı günlük kullanım ve oyun ağırlıklı kullanıyorum. Windows 11'e güncellemeli miyim, performansa etkisi olur mu, güncellediğime değer mi?

Windows hala lisanslımı şu anda?

Yanlış bilgi
Size tavsiyem en azından OEM bir Key alıp temiz kurulum yapın. Arkadaşınızın yaptığı yöntemle başka bir sunucuya bağlanıyorsunuz. Güncelleme falan alabilirsiniz fakat sağlıklı değil. İsterseniz Windows 11'e geçebilirsiniz. Elbette karar sizin. Bizim görevimiz ise uyarmak.
Gayet sağlıklı bir yöntem.

Windows 11 hala stabil değil geçmenizi önermem şayet geçecek olursanız da tavsiyem diğer arkadaşın dediği gibi düzgün bir key alıp temiz kurulum yapmak.

22H2 tam olarak çıksın hem şu an adaylarda ufak tefek sorunları düzeltiyorlar yaz ayında büyük ihtimalle çıkar.

Size tavsiyem en azından OEM bir key alıp temiz kurulum yapın. Arkadaşınızın yaptığı yöntemle başka bir sunucuya bağlanıyorsunuz. Güncelleme falan alabilirsiniz fakat sağlıklı değil. İsterseniz Windows 11'e geçebilirsiniz. Elbette karar sizin. Bizim görevimiz ise uyarmak.

Hocam geri dönüş için teşekkür ederim, OEM almaya şimdiye kadar gerek duymadım ama güncelleyecek olursam veya anakart değişecek olursam mecburen alacağım gibi.

Windows hala lisanslımı şu anda?

Evet hala lisanslı görünüyor yani şöyle söyşeyeyim 2017'den beri bu şekilde kullanıyorum kaç kere de format attım, hala aynı. SSD ve hard disk değişimi de oldu, yanlışım varsa düzeltin ama sanırım anakartla alakalı bir durum ona gömülü gibi yani.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı