Crackli Minecraft Virüslü müdür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ozan hayran

Hectopat
Arkadaşlarım Minecraft indirmemi istiyor fakat ben orijinal olmadıkça indirmeye korkuyorum. Crackli indirirsem PC'ye virüs bulaşabilir mi?

Korsan oyuna destek vermiyoruz. Orijinal olmayan tüm oyunlarda tüm risk sizlere aittir ve sisteminize doğal olarak virüs girebilir.

Kafayı yiyeceğim gerçekten bunun korsan oyunla ne alakası var adam korsan oyun indirirsem virüs bulaşırmı diye sormuş siz korsan oyuna destek yok yazmışsınız ve korsan oyuna destek olmadığını eminim bu konuyu inceleyen moderatör arkadaşta biliyor bu arada güvenilir bir yerden indirirseniz virüs bulaşmıyacaktır kendi hesabımı alana kadar bende böyle kullanmıştım ama crack minecrafta sakın premium hesabınızı yazmayın.

Konu korsan ise kendiniz oyunu kırmadığınız sürece her zaman risk vardır.

Kafayı yiyeceğim gerçekten bunun korsan oyunla ne alakası var adam korsan oyun indirirsem virüs bulaşırmı diye sormuş siz korsan oyuna destek yok yazmışsınız ve korsan oyuna destek olmadığını eminim bu konuyu inceleyen moderatör arkadaşta biliyor bu arada güvenilir bir yerden indirirseniz virüs bulaşmıyacaktır kendi hesabımı alana kadar bende böyle kullanmıştım ama crack minecrafta sakın premium hesabınızı yazmayın.

Bence çok gereksiz bir tepki vermişsiniz. Aslında sakinliğinizi korusaydınız dediğim cümlenin virüs bulaştıktan sonra bu konuda hiçbir destek alamayacağı hakkında olduğunu çok net anlardınız.

Artı -1 Eksi
İndireceksen bari TLauncher indir. Gayet iyi ve kaliteli. Minecraft'ım olmadan önce oradan oynuyordum. Oyunu baya güncel tutuyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı