Crackli oyun ve orijinal oyun arasında performans farkı var mıdır?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Mert340752

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
6 GB
Ekran kartı
Gt540m 2 GB
İşlemci
İ5 2430m
Merhaba.
Uzun bir süredir GTA 4'ü crackli oynuyorum, ama aşırı derecede kasma droplar vs. var sistemden olduğunu düşünmüyorum çünkü GTA 5'te böyle sıkıntılarım yok. GTA 4'ün optimizasyon sorunları var biliyorum fakat orijinal oyun yüklesem bir nebze de olsa performans artar mı?

Orijinal oyun genelde optimizasyon için yama alır ama örnek olarak GTA V verelim. İlk çıktığı hali şu anki halinden çok daha hafiftir. (Daha az RAM ve ekran kartı kullanır.) Yani her zaman yeni, iyi demek değildir. Çok gereksiz şeyler eklediler oyuna. Bana kalırsa paranı boşa harcama yeni bilgisayar için biriktir.

(Sistemini yazdığın için söylüyorum bunu. Bana göre o sistemde kasması normal. Hele ki Windows 10'un son sürümündeysen. Windows 10 1511 X64 Build'ini yükleyebilirsin. Bence o sistem için daha keyif alırsın oyunlardan. Daha performanslı olur o sistem için. Güncellemeleri 'de kapatırsın.)

Son düzenleme:
Merhaba.
Uzun bir süredir GTA 4'ü crackli oynuyorum, ama aşırı derecede kasma droplar vs. var sistemden olduğunu düşünmüyorum çünkü GTA 5'te böyle sıkıntılarım yok. GTA 4'ün optimizasyon sorunları var biliyorum fakat orijinal oyun yüklesem bir nebze de olsa performans artar mı?

Değişmez. GTA 4 sorunlu. Yine de siz orjinal oyun oynayın :)

Artar. Crackli için bir patch yükleyerek kasmasını çözebiliyordunuz ama hangi patch hatırlamıyorum.

Sanmıyorum, GTA 4 sorunlu bir oyun optimizasyon acısından GTA 5 eski sistemlerde daha iyi calısıyor optimizasyon olarak.

Evet hocam benim GT 540M bile 720p Low da 40 FPS veriyor. Gerçekten güzel optimize yapmışlar, keşke GTA 4'e de yapsalar güncellemeyle falan.

Değişmez. GTA 4 sorunlu. Yine de siz orijinal oyun oynayın :)

Hocam 100₺ veremem. Zaten sistem kötü o yüzden oyuna para vermek istemiyorum. GTA 5 orijinal ama. İndirimde aldım.

Evet hocam benim GT 540M bile 720p Low da 40 FPS veriyor. Gerçekten güzel optimize yapmışlar, keşke GTA 4'e de yapsalar güncellemeyle falan.

Hocam 100₺ veremem. Zaten sistem kötü o yüzden oyuna para vermek istemiyorum. GTA 5 orijinal ama. İndirimde aldım.

GTA 4'ü alın demedim. Elinizden geldiğince orijinal oynayın.

Geri
Yukarı