Crackli Photoshop indirdikten sonra virüs bulaştı

MrMdd

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarıma Adobe Photoshop crackli indirirken birden ben bir yere başladığım halde dowlandmanager diye bir şey indi, 360 Total securty truva bulaştı falan deyip uygulamayı sildi fakat altta kapat veya dosyayı kurtar yazıyor, kapatırsam virüs temizlenmiş mi olacak yoksa görmezden gelmiş olacağım anlayamadım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma Adobe Photoshop crackli indirirken birden ben bir yere başladığım halde dowlandmanager diye bir şey indi, 360 Total securty truva bulaştı falan deyip uygulamayı sildi fakat altta kapat veya dosyayı kurtar yazıyor, kapatırsam virüs temizlenmiş mi olacak yoksa görmezden gelmiş olacağım anlayamadım?
Boşuna para verip alın demiyoruz iyi bir antivirüs programıyla virüsü temizleyin format atmanıza gerek yok. (eğer düşünürseniz)

Korsanı desteklemiyorum şahsi olarak. Öncelikle 360 security ile taratıp detaylı temizlik yaptır. Başka program indirmene gerek yok.

Kaspersky ve Malwarebytes ile bilgisayarınızı tarayın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaspersky ve Malwarebytes ile bilgisayarınızı tarayın
Dotum 360 Security'de bir antivirüs programı. Merak etme adamlar deneyimli. Her virüse Kaspersky yazanları anlamak mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı