Craftrise ve Son Oyuncu korsan değildir!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam sizin için gerçek olmayan bir şeyi kabul etmeye hazırım bayağı sinirlenmişsiniz fakat, fakat... Gerçekler.

Hiç oynamadım Minecraft falan ama makro falan duydum, eminim paralı Minecraft'ta bu durum böyle değildir(hile kullanım oranı).
Malesef orjinal minecraft'da hile kullanım oranı yine aynı.
Hocam sizin için gerçek olmayan bir şeyi kabul etmeye hazırım bayağı sinirlenmişsiniz fakat, fakat... Gerçekler.

Hiç oynamadım Minecraft falan ama makro falan duydum, eminim paralı Minecraft'ta bu durum böyle değildir(hile kullanım oranı).
Malesef orjinal minecraft'da hile kullanım oranı yine aynı.

Hiç uzatmak istemiyorum.
İnsanlar sırf egg wars veya bedwars oynayabilmek için Hypixel sunucularına katılmak zorunda değildir diye düşünüyorum. Craftrise ve Son oyuncu yıllardır (en azından Son Oyuncuyu yıllardır biliyorum) Egg wars/Bed wars veyahut diğer modlarda takılmak için girilen platformlardır.
Eğer bunlar korsan sayılıyorsa Aternos'ta korsan sayılıyor demektir çünkü hem korsan Minecraft'a izin verebiliyor, hem de Minecraft Realms'e PARA vermek varken neden Aternos'ta ücretsiz sunucu açıyorsun? Yaptığın korsancılığa giriyor (!)
O zaman ya Aternos'la alakalı sorun yaşayanlara da korsan muamelesi yapacaksınız, ya da CR ve SO'nun korsan olmadığını kabul edeceksiniz.
Ben korsan sayılmaları gerektiğini düşünmüyorum. Eğer "nereden çıktı şimdi bu konu?" Diyecek olan varsa:
Bakınız;
Technopat Konu Sosyal
Yorumlarda tartışılabilir. Linç veya kavga çıkmadığı sürece moderasyonun attığım linkteki gibi mesaj atıp konuyu kilitlenmesini istemiyorum.
Teşekkürler.

Hocam artık herkes kabullensin bu 2 Launcher'da korsandır konuyu kapatalım tartışmanın lüzumu yok.

Eğer bunlar korsan sayılıyorsa Aternos'ta korsan sayılıyor demektir çünkü hem korsan Minecraft'a izin verebiliyor, hem de Minecraft Realms'e PARA vermek varken neden Aternos'ta ücretsiz sunucu açıyorsun?
Ne alaka? Bir kere Realms dışında sunucu açmaya Mojang kendisi izin veriyor. Buradan siz de dosyayı indirip kurabilirsiniz: Minecraft Server Download

Ayrıca, "Korsana izin veriyor." diye bir şey yok. Minecraft sunucu ayar dosyasında "online-mode" adlı bir girdi vardır, bu girdi "true" etiketine sahipse sunucunun Mojang sunucularıyla iletişim kurmasını sağlar. Eğer Mojang sunucularında sorun olursa veya LAN üzerinden oyun oynanmak isteniyorsa bu girdiyi "false" durumuna getirirsiniz, böylece giren kullanıcılara kimlik doğrulama sormaz, herkes rahatça giriş yapabilir. Bu demek oluyor ki korsan kullananlar da girebilir ama bu girdi korsan kullananlar da giriş yapabilsin diye var olan bir girdi değil.

Şöyle bırakıyorum:
Kendinizi kandırmaya devam edin lütfen.

Minecraft oynamıyorum ama Aternos üzerinde görebildiğim kadarıyla "Cracked" için bir ayar var. Kapatılırsa korsan oyuncular giremiyor ve sadece orijinal oyuna sahip olanlar girebiliyor. Kendi bilgisayarınızda olan bir sunucu kurduğunuzda bile içerisinde aynı ayar yapılabiliyor. "Kendi bilgisayarınız korsan, yasaktır." mı demeliyiz yani? Sadece sunucu hizmeti vermek ile korsan bir başlatıcı sağlamak arasında büyük bir fark var. İsteyen gidip ayda 1000 dolar maliyeti olan bir sunucu kullanabilir ve korsan oyuncuların girmesini sağlayan ayarı açabilir ama bu, sunucu hizmeti sağlayan firmayı "korsan" yapmıyor.

Kendinizi kandırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.
Son oyuncu ve Craftrise korsandır ve bu forumda yeri yoktur.
Sonoyuncu ve Craftrise oynayabilmek için Launcher ile girmen lazım.

Arkadaşım, bu oyunu korsan oynayabilirsin, ama bu launcherlar korsan, bu çok açık, TLauncher nasıl korsan ise o da korsan, ve Technopat Korsan'a izin vermiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı