CraftRise zararlı yazılım içerir mi?

Nowitzer

Kilopat
Katılım
23 Kasım 2015
Mesajlar
4.271
Makaleler
36
Çözümler
15
Yer
Fortress Vader
Konuda korsan değil diyenlere hitaben söylüyorum. Oyunu satın almadan, hesap gerekmeden oyuna CraftRise Launcher ile girebiliyorsunuz. Bu korsan değil de nedir? Kendi Microsoft/Mojang hesabınızla CraftRise Launcher kullanmanıza bir şey demiyorum ancak bu Launcher ücretli bir oyunu ücretsiz oynamanıza olanak sağlıyor.
 

Lodge

Kilopat
Katılım
15 Nisan 2016
Mesajlar
3.644
Makaleler
6
Çözümler
19
Client mi dersiniz başlatıcı mı dersiniz bilmiyorum ama tamamen korsandır. Uygulama ile CraftRise oynamanız bir şey değiştirmiyor. Minecraft oynuyorsunuz. Lisanlı ve ücretli bir oyun. Satın alırsınız ondan sonrası sizi bağlar. Yine de satın almanız yetmiyor modlanmış başlatıcı kullanmak için. Satın almak size sınırsız bir erişim imkanı sunmuyor. Siz satın almadan her şeyi yapmayı düşünüyorsunuz.
 

Mehmet Taban

Centipat
Katılım
21 Aralık 2020
Mesajlar
1.252
Makaleler
1
Çözümler
9
Yer
ETS 2'de Sabit diskine eziyet çektiriyor.
Ya açıkçası ben güvenmiyorum tavsiye de etmiyorum fazla. Adamların kötü amacı yok gibi ama güvenlik açıkları olabiliyor bu launcher'larında. Kendim yaşamadım ama duyduğuma göre trojan olayı vardı bir ara bu launcher yoktu daha bir dosyası .minecraft/versions'a atıp orjinal launcher'dan girdiğimiz dönemlerdeydi. Bende eskiden çok oynardım bu sunucuda ama artık Son oyuncu ile de Craft Rise ile de alakam yok. Bir arkadaşım var orjinal Minecraft'ı yok. Benimle Minecraft oynamak için SonOyuncu'ya çağırıyor da güvenemediğimden girmek istemiyorum. Ona da bende boşta bir hesap vardı onu hediye edeceğim büyük ihtimal. Size de tavsiyem fazla güvenmeyin bunlara bence. Adamların kötü amacı olmasa bile güvenlik açığı falan oluyor zararlısı siz çıkıyorsunuz.
 
Yukarı