CraftRise'ın korsan olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1.8.9 sürümünün kullanmasına izin veriliyor diye biliyorum. Son Oyuncu vb. bunun en büyük örneği. Yoksa yıllardır nasıl kullansınlar?

Evet bu bir Minecraft sunucusu ama sırf para vermeden de oynanabiliyor diye saygı değer moderatör ekibi korsan diyor. Bir kere normal oyunu bile oynayamıyorsunuz sadece o serverda oynayabiliyorsunuz. Onu da zaten hileyi engellemek için yaptılar. ne kadar engelliyor o ayrı konu.
Bence de moderatör ekibinin o bahsi geçen konu(bahsi geçen diyorum çünkü büyük ihtimal arkadaş korsan olduğunu az önce forumda açılan konudan öğrendi)nun kilitlenmesi değişik.
1.8.9 sürümünün kullanmasına izin veriliyor diye biliyorum. Son Oyuncu vb. bunun en büyük örneği. Yoksa yıllardır nasıl kullansınlar?
Ne alaka?

"Technopat'ta kolay yoldan ilgi nasıl çekerim?" oynat bakalım.
Oyunun yapımcısı bile korsana izin vermişken senin karşı çıkman ayrı mesele kusura bakma ama.

Parayla aldıysan Crack indirsen de sıkıntı olmaz. Almasan yine olmaz ama neyse.

Çoğu kişi demiş onlar korsanı umursamıyo falan filan o şirketler para kazanmayı bıraksa hemen önlemler getirirler korsancılara terörist gözüyle bakarlar tuzları kuru o yüzden pek umursamıyorlar maalesef.

Merak etmeyin Notch da korsan oyuna karşı değil. Sadece ileride eğer çok seviyorsan al diyor. Siz de bu kadar takmayın.

Eki Görüntüle 970475
Minecraft şu an Microsoft'a ait.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı