Creative A250 vs Mikado MD-671BT

Mikado hiç kullanmadım ama bu ürünler zaten aynı kulvarda değiller. Beklentilerinizi belirlemekle başlayın derim.
  • Mesela Bluetooth olması şart mı ?
  • Ses sistemini nerede kullanacaksınız ?
Sadece PC'de kullanacaksanız benzer fiyata A350 alabilirsiniz:

Creative SBS A350 2.1 Hoparlör | sanalmarketim

Ben birkaç yıldır A250 kullanıyorum, ondan önce de A120 idi galiba, onu da kullandım epey ve ikisinden de memnun kaldım. Yalnız A250'in fiyatı inanılmaz yükselmiş :) Birkaç sene önce 70 TL'ye almıştım...

Aynen baya bi yükselmiş :) Ayrıca ben hoparlörü telefon ve PC'de kulanacağım sadece :) Mikado md-671BT hoparlörü sipariş verdim umarım kötü ve kalitesiz bir şey çıkmaz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikado çöp ötesidir. Çinden alınan 3 dolarlık hoparlöre logo yapıştırıp 45TL'ye satan firmadan beklentilerim şahsen yüksek değil.

Mikado çöp ötesidir. Çinden alınan 3 dolarlık hoparlöre logo yapıştırıp 45TL'ye satan firmadan beklentilerim şahsen yüksek değil.
Fakat ben hoparlörden gayet memnun kaldım. Gerek radyo desteği olsun gerek bt desteği olsun hepsi gayet güzel çalışıyor ve tavsiye ederim. Ben gerçekten çok memnun kaldım. Ayrıca masaüstündede çok şık duruyor.

Fakat ben hoparlörden gayet memnun kaldım. Gerek radyo desteği olsun gerek bt desteği olsun hepsi gayet güzel çalışıyor ve tavsiye ederim. Ben gerçekten çok memnun kaldım. Ayrıca masaüstündede çok şık duruyor.
Hopalörlere lafım yok ama kazıklar fiyat olarak. Türkiye'de malum çok çeşitli bir ürün skalası olmadığından Türkiye'den satın almak için makul geliyorlar insana. Bu fiyat segmentingde Amazon veya Aliexpress vb. yurtdışı sitelerinde daha iyi şeyler var.

Merhaba Mikado MD-671BT haporlörün pc'ye bağlanmıyor. Ayrı bir bağlantı gerekiyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı