Creative A520 5.1 sistemin 2 girişi çalışmıyor

İSOPRO

Centipat
Daha fazla  
İyi günler, hocalarım. Bende bir adet Creative A520 5.1 ses sistemim var. Bu ses sisteminde arka sağ ve orta hoparlör çıkışları hiç çalışmıyor. Kontrol ettim, entegrelerin ses çıkışlarına hoparlör degdirdim, 5 entegreden 2'si tamamen bozuk. Ne yapmalıyım? Orta hoparlör çalışsa yeter bana. Cevaplarınızı bekliyorum.

Kartını tamir ettirmeyi deneyebilirsiniz. Çoklayıcı kablo ile de deneyebilirsiniz.

Kartını tamir ettirmeyi deneyebilirsiniz. Çoklayıcı kablo ile de deneyebilirsiniz.

Hocam bende o çıkışları kolayca çoklayabilirim ama her çıkış için 5 Watt güç üretiliyor 1 çıkışa 2 adet 5 Watt hoparlör takmak pek mantıklı gelmiyor bana zaten sorunu tespit etmeye çalışırken 3. cü entegreye de hasar verdim şimdi hasarın yaklaşık %90'ını onradım ama yine de eskisi gibi olmadı cevabınız için teşekkürler hocam doğru söylüyorsunuz teknik servise verebilirim ancak pek veresim yok benim yaşım küçük önce ailemi ikna etmem gerek ve bu hoparlör için bunları yapmaya bence değmez hocam bu hoparlöre de para vermek istemiyorum babam verdi bana bunu bozuk oluğu için sağ olsun şimdi de sadece subwofer kusursuz çalışıyor o kadar.

Geri
Yukarı