Satılık Creative SB Zxr Ses Kartı

cihan doğan44

Hectopat
Daha fazla  
Razer taimat 7.1 kullanabilmek için bu ses kartını satıyorum. Hepsiburada.com'dan 19.10.2014 tarihli faturası mevcuttur. Sıfır fiyatı CREATIVE SB ZxR PCI-E SES KARTI - Vatan Bilgisayar bu adresten bakabilirsiniz ben 550 TL olarak düşünüyorum. Fiyatı gayet uygun söylediğimi düşünüyorum. Takas olarak Asus Rog Xonar Phoebus ses kartı teklifi alabilirim.

Ses kartını aldım takas teklifine gerek yoktur. İsteyene fotoğrafta atabilirim.

Güncel.

Günceldir yakın tekliflerinizi de kabul edebilirim.

450 tl olmuştur. Hepsiburada.com faturalı kutulu temiz kullanılmış.

güncel.

Kimsenin çok kaliteli ses kartına ihtiyacı yok heralde faturalı 1000 tllik ürünü bu fiyata satamıyorsam bunun sıfırı hiç satılmıyordur. Razer tiamat'ın 5 tane 3.5 jack girişi olmasaydı diğer ürünlerdeki gibi 2 tane 3.5 jack olsaydı kesinlikle bunu kullanmaya devam ederdim çevresel sesler ve iyi bir kulaklık gerçekten oyunun içine sizi tamamen çekiyor. Bu ürünü kullandığınızda sonuna kadar bunu hissedeceksiniz zaten detaylı incelemeri de mevcut kartın bence denemeye değer.

Ses Çalma ve Oluşturma için en iyi çözüm
Sound Blaster ZXR PC'de oyun ve eğlence geleceği için teknoloji ve performans standartlarını yükselten, ultra yüksek performanslı Z-Serisi ürünüdür. PC için mükemmel bir ses çalma ve oluşturma çözüm sağlamak üzere tasarlanan Sound Blaster ZXR bir ses kartı için nihai oyun ve eğlence performansı için doğru bir seçimdir.
124dB Signal-To-Noise Ratio ile Gerçeğe en kaliteli ses deneyimine hazır mısınız?
124dB Signal-To-Noise Ratio teknolojisi ile anakart üzerindeki ses kartından 89,1 kat daha iyi ses alabilirsiniz.
Crystal clear communicationEğer oyun içerisinde iletişimde değilseniz oyunu kazanmıyorsunuz. Crystal Voice ile takım arkadaşlarınız ile birlikte iletişimdeyken tüm ses yankılarınızı ve ortam seslerini (Crystal Voice Focus) ile kaldırarak size crystal niteliğinde bir ses imkanı sağlayarak mikrofona ihtiyacınız olmadan sesleri iletir. Ayrıca ses seviyenizi korur
Stüdyo Derecesinde içerik oluşturma
123bB analog - digital dönüştürücüler optik girdi olarak teyp sınıfı bileşenleri kullanan donanım ile oluşturulabilecek ses dosyalarınızı ve video kliplerinizi .600 ohm kulaklık ampliflier sizde stüdyo kalitesinde izleme yapabileceksiniz

High-Quality DBPro Doughter Board
Dbpro Sound Blaster ZXR sadece en iyi ses çalması ve oluşturmasının bir diğer nedenidir.Bu ürün RCA Aux-in ve optik girişler girişleri üzerinden üstün ses çalması ve stüdyo kalitesinde kayıtlar yapabilmenize olanak sağlar.

Sound Core3D Ses İşlemcisi
4 Çekirdekli Soundcore 3D Ses İşlemcisi üstün ses kalitesi dahilinde SBK Pro Studio programı sayesinde ve CrystalVoice sesi işleyip direkt işlemciye ileterek bilgisayaraınızın performans kaybına neden olmaz.
SBX Pro Studio™ Ses Teknolojisi
SBX Pro Studio ses teknolojileri ile hoparlorler ve kulaklıklar için gerçeklik benzeri görülmemiz düzeyde çarpıcı 3D dahil ses efekleri oluşturaiblirsiniz..Yüksek Tanımlı Surround SesTek bir digital Kablo aracılığıyla ev sinema sistemi bağlamanın ve herhangi bir stereo veya çok kanallı sesi dönüştürerek surround ses alabileceğiniz filmlerin keyfine varın.

Bir daha Kulaklığınızı Asla Çıkarmayacaksınız!Sound Blazter Z Control paneli ile kulaklığınızı çıkarmadan sesin ister kulaklıktan ister hoparlörden çıkmasını sağlayabileceksiniz

Erişilebilir Ses Kontrol Modülü (ACM)
Erişilebilir Ses Kontrol Modülü ile dahili mikrofon / Kulaklık I / O bağlantılarının bulunduğu bir kontrol modülüdür. Bu sayede ACM üzerindeki tuşlar rahatlıkla kulaklık seviyelerini ayarlamanızı sağlar
TEKNİK ÖZELLİKLERİ :
Bağlantı Arabirimi PCI-E
Hoparlör Çıkışı :5.1
Giriş Çıkış : Headphone Out 1 x Amplified 1/4" Stereo Jack Speaker Out 2x RCA Out (L / R) 2x 3.5mm Out ( Rear, C/Sub) Microphone In 1/4" Stereo Jack / DBPro Card Optical Out TOSLINK Optical In TOSLINK Line In 2x RCA In / Microphone In Built-In Beamforming Mi
İşletim Sistemi Desteği : Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Wndows 8

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam iyi günler şuan bende zx ses kartı kullanıyorum ve bu iki karttan birine geçmeyi düşünüyorum oyun ve film için sizce hangisi daha iyi olur kartlardan yada geçmeye değermi tavsiye edermisiniz.şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
En yüksek fiyatını göstererek kendi ürününüz için fiyat biçmişsiniz. Ürünün sıfır fiyatı 850 TL şuan.

kart satıştaysa almayı düşünüyorum hocam

creative sound blaster zxr halen satlık ise alıcısıyım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı