Creative Sound Blaster Omni Surround Driver Açılmıyor

Kod 10 aygıtın arızalı olduğu durumlarda da gelebiliyor. Sürücü sorunu olmayabilir yani.
Windows 10 ve 8.1 de aygıtın driverları sorun yaratıyormuş. Son çare sistemi windows 7 kurup driverları yükleyip windows 10'a yükseltmeyi deneyeceğim. Umarım sorun çözülür. Teşekkürler ilginiz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba.

Creative Soundblaster Omni Surround 5.1 USB ses kartına sahibim. Bilgisayarımda daha önce yüklüydü. Windows 10 format attıktan sonra sitesinden en güncel yazılımını indiriyorum kuruyorum Omni control panel açılmıyor. Driver pack programını kurdum olmadı, Driver bost kurdum olmadı hatta Pro'ya yükselttim hatayı buluyor gene açılmıyor. Sağ altta görünüyor simgesi tıkladığımda "The current selected audio device is disabled, not present, not supported by the application, or has unplugged jack connections" diye yazı çıkıyor. Tamam diyorum panel açılıyor ama hiçbir şey yok. Panelde ne bir ayar ne başka bir şey. Lütfen yardım edin çıldırmak üzereyim bir aydır bunla uğraşıyorum. Aygıt yöneticisinde sürekli ünlem sürücü güncelleştir yapıyorum gene olmuyor. Sağ tıklayıp özelliklere giriyorum "Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)

G/Ç aygıtı yanlış yapılandırılmış veya sürücü yapılandırma parametreleri yanlış." bu şekilde uyarılar var. Şimdiden teşekkür ederim.
İyi akşamlar bro. Aktif olarak kullanıyor musun halen ses kartını?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı