Creative Sound Blaster Z Resimleri

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar kartı aldım bu da resimler valla şunu söylemek istiyorum ses kalitesi açısından hem ses dinleme açısından hem de mikrofona ses iletme açısından bence ses kartları büyük bir etken size tavsiyem bilgisayar alırken harici ses kartı almayı unutmayın. :)

Ben daha kaliteli mikrofon almamama rağmen fark oldu.

KS
mevsres

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. :)

uzalan

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
kartepe
Hayırlı olsun. Bu kadar üst düzey bir ses kartı almandaki amaç nedir? Anakarttaki yetersiz mi geldi?

KS
mevsres

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0
Hayırlı olsun. Bu kadar üst düzey bir ses kartı almandaki amaç nedir? Anakarttaki yetersiz mi geldi?
Herkese tekrardan teşekkürler arkadaşlar.

@uzalan

Bu kadar üst seviye ses kartı almamdaki sebep tabii ki güzel kaliteli ses kaydı. Oyun videoları çekerken güzel kayıt istiyorum... Şu an kulaklığın üzerindeki mikrofonu kullanmama rağmen yani harici üst seviye bir mikrofon almamama rağmen yine süper ses kaydı alıyorum.

Anakart üzerindeki girişlerin yetersizi bırak berbat resmen.

Sen kullanıyorsun GD55 daha iyi bilirsin.

uzalan

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
kartepe
Kardo benim mikrofonla falan işim olmuyor, ses kalitesi de yetiyor bana pek anlamam bu işlerden :) Oyun kayıtlarını yaparken mi sesini kaydetmeyi düşünüyorsun? Ki öyleyse forumda da paylaşırsın heralde...

KS
mevsres

mevsres

Megapat
En iyi cevaplar
0

uzalan

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
kartepe
Ben ses kalitesini beğendim. Anakarttaki ses kartı üst düzey değil sonuçta ve buna rağmen çok güzel geldi bana, tabi senin beklentinle benimki bir değil :)

Ayrıca RAP yapıyormuş gibi anlatıyorsun :) Grafikler yoooww...

Yukarı