Creative Unspire 5200'ü laptopa nasıl bağlayabilirim?

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayarımda tüm jaklar için giriş olduğundan sorun olmuyordu. Aynı sistemi laptopta kullanmak istiyorum fakat 3 tane jakı var, laptopun ise tek ses girişi var. Bunu dönüştürücü bir aparat var mı? USB'den ses kartı takıp kullanmak mantıklı gelmiyor, teşekkürler.

WhatsApp Image 2021-03-04 at 11.50.00.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplarda analog olarak 5.1 ses çıkışı olmuyor. O nedenle elindeki yeşil kabloyu sadece bağlayarak ses elde elebilirsin ama 5.1 olmaz. En ideal çözüm analog 5.1 ses çıkışı veren bir USB ses kartı (ucuz kartlar var)

Ya da digital ses girişi olan başka bir hoperlör sistemi.

Laptoplarda analog olarak 5.1 ses çıkışı olmuyor. O nedenle elindeki yeşil kabloyu sadece bağlayarak ses elde elebilirsin ama 5.1 olmaz. En ideal çözüm analog 5.1 ses çıkışı veren bir USB ses kartı (ucuz kartlar var)

Ya da digital ses girişi olan başka bir hoperlör sistemi.

En iyisi elden çıkarayım yada TV 'ye bir bakayım yeri varsa TV 'de güzel gider :) Teşekkür ederim. Aslında ikinci el uygun fiyata almıştım ve çok memnundum, Çok güzel ve şiddetli ses veriyor.

3 jakı tek jaka çeviren aparat yoktur değil mi?

En iyisi elden çıkarayım ya da TV'ye bir bakayım yeri varsa TV'de güzel gider :) teşekkür ederim. Aslında ikinci el uygun fiyata almıştım ve çok memnundum, Çok güzel ve şiddetli ses veriyor.

3 jakı tek jaka çeviren aparat yoktur değil mi?

Ona görek yok zaten sadece yeşili takarsan ses alırsın ancak 5.1 ses alabilmen için hepsini takman şart. Ya da USB ses kartı alman.

Yeni konular

Geri
Yukarı