Creator Ready vs Game Ready

h2k2n

Kilopat
Daha fazla  
Benim şöyle bir sıkıntım var edit programı kullanırken (Premiere 2019) kasmalar oluyordu.

Sonra biraz araştırdım bu arada bu işte yeniyim farkı bir sürücü güncellemesi olduğunu fark ettim resmi alta ekleyeceğim.

Fakat şöyle bir sıkıntım var, Creator Ready sürücüsünü güncelleştirdiğim zaman Game Ready sürücüsünü tekrar güncellemem için bildirim geliyor. Yani birinden birini seçmemi istiyor, bunun farklı yolu var mı?

Sistem özellikleri:

sistem379757379758379759
sistem

Son düzenleyen: Moderatör:
Görünüşe bakılırsa ikisinden birini seçmek zorundasınız. Oyun performansı için Game, Uygulamaların performansı için Creator Ready seçeceksiniz. Bunun seçimini yapmakta size kalmış.

Görünüşe bakılırsa ikisinden birini seçmek zorundasınız. Oyun performansı için Game, Uygulamaların performansı için Creator Ready seçeceksiniz. Bunun seçimini yapmakta size kalmış.
Şimdi oyun videoları çekip youtubeye atıyorum ben sürekli bir şekilde ikisini her videoda güncellemek istemiyorum.
Yokmudur bir çaresi :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı