CRG5 kronik sorunlara sahip mi?

Renk eksisi olarak "sorunlu" dendiğinden bahsediyorsanız öyle bir sorun bilmiyorum dediğim gibi.

Bunun dışında renk canlılığı olarak standart bir VA, fena olmayan bir IPS'den geçmedikçe beğenmeyeceğinizi hiç sanmıyorum.

Güneşi çok alırsa sıkıntı çekebilirsiniz ama normal, güneşli bir odada 250cd yetiyor da artıyor.
Cevaplarınız için teşekkür ederim, eğer son olarak "alırsan memnun kalacağını düşünüyorum." derseniz bugün içinde sipariş ederiz muhtemelen.

Cevaplarınız için teşekkür ederim, eğer son olarak "alırsan memnun kalacağını düşünüyorum." derseniz bugün içinde sipariş ederiz muhtemelen.
Hocam birkaç ay önce olsa "Bence memnun kalacaksınız" derdim ama bu sürede göz zevkinin ve seçiciliğinin düşündüğümden çok daha fazla değiştiğini gördüm.

Yani bu monitördeki ghosting'in sizi rahatsız etmeyeceğinin garantisini kimse veremez. Renk olarak ortalama bir monitör, yukarıda değindim. Fiyatı inanılmaz ucuza geliyor. Bence bir şans verin ama dediğim gibi, memnun olmanız konusunda tahmin yapmam zor.

CRG5 kullanıp çok memnun kalanlar vardı. 450 liraya alabiliyorsanız, yumulun derim. Diğer arkadaşların da fikrini almak lazım tabii.
şu an 2500 lira. gerçekten 2 yıl önce 450tlye mi alınıyordu? Ben de almayı düşünüyorum ama şu ghosting çok can sıkıyor ya. Teknosa kapısından döndüm o derece 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı